Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Detoks suları

İtibar Puanı:

İlk tarifimiz zayıflamak isteyenlere

[FONT=&amp]Zencefil ve yeşil çayın birleşimi inanılmaz yarar sağlıyor![/FONT]

• Yeşil
  • Taze zencefil
  • Limon
  • Nane
[FONT=&amp]Malzemeleri sırasıyla kavanoza ya da sürahiye koyup üzerini ılık su ile tamamlayın. En az 1-2 saat en fazla 1-2 gece buzdolabında bekletin. Su bittikçe üzerine su ekleyebilirsiniz.

[/FONT]

Yaz ayında da olsak vitaminsiz olmaz

[FONT=&amp]Kivide en az portakal kadar C vitamini var![/FONT]

• Çilek
  • Kivi
  • Limon
[FONT=&amp]Malzemeleri sırasıyla kavanoza ya da sürahiye koyup üzerini ılık su ile tamamlayın. En az 1-2 saat en fazla 1-2 gece buzdolabında bekletin. Su bittikçe üzerine su ekleyebilirsiniz.

[/FONT]

Biraz da toksinlerden kurtulup hafiflemek isterseniz

[FONT=&amp]Yaz boyu vücudunuzda biriktirdiğiniz toksinlerden kurtulmanın tam zamanı![/FONT]

• Salatalık
  • Limon
  • Nane
lop lop yediklerimizi eritme zamanı :p
[/FONT]
%C3%A7ilekli-su-434x466.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

İtibar Puanı:

@AyLa buydu
İlk tarifimiz zayıflamak isteyenlere

[FONT=&amp]Zencefil ve yeşil çayın birleşimi inanılmaz yarar sağlıyor![/FONT]

• Yeşil
  • Taze zencefil
  • Limon
  • Nane

[/FONT]

Yaz ayında da olsak vitaminsiz olmaz

[FONT=&amp]Kivide en az portakal kadar C vitamini var![/FONT]

• Çilek
  • Kivi
  • Limon

[/FONT]

Biraz da toksinlerden kurtulup hafiflemek isterseniz

[FONT=&amp]Yaz boyu vücudunuzda biriktirdiğiniz toksinlerden kurtulmanın tam zamanı![/FONT]

• Salatalık
  • Limon
  • Nane
lop lop yediklerimizi eritme zamanı :p
[/FONT]
%C3%A7ilekli-su-434x466.jpg

İtibar Puanı:

bbitmez bu kızların güzellik merkları he :))) ömürünüz bitit odun deiginiz admalra güzel görünmek için ...

onca emeği odun bulmak için ormana gitmekle yaptığını soyleyen canlı yakadın denir :DD

AyLa

bbitmez bu kızların güzellik merkları he :))) ömürünüz bitit odun deiginiz admalra güzel görünmek için ...

onca emeği odun bulmak için ormana gitmekle yaptığını soyleyen canlı yakadın denir :DD

Ahmet, kaçırdığın bir nokta var ;

Ben bunu odun bulmak için değil, ilerdeki sağlığım açısından yapacağım.

Yoksa etraf odun dolu, ormana gitmeye bile gerek yok :) )))

İtibar Puanı:

detoks kelime anlamı olarak ne demek acep ve bundan bin yıl once insalar detoks yerine ne yapıyolardı bilen varmı :D

İtibar Puanı:

Simdi bunlarin hepsi tek bir surahiye koyup Ustunu su ile tamamlayip icsek ayri ayri ugrasmasak olmaz mi .d

İtibar Puanı:

Onu mu diyorum Ben @AyLa Simdi 3 tane detok verdi Zencefilidir nanesidir Salataligidir limonudur vs.. Bu bitkilerin tamamini tek bir surahiye koyup ustunu tamamlayip icsek diyorum ayri ayri degilde hep beraber. D

AyLa

Onu mu diyorum Ben @AyLa Simdi 3 tane detok verdi Zencefilidir nanesidir Salataligidir limonudur vs.. Bu bitkilerin tamamini tek bir surahiye koyup ustunu tamamlayip icsek diyorum ayri ayri degilde hep beraber. D

Sen öyle yap o halde Yuxexes
Tadı güzelse haber var, bende uğraşmayayım :)

İtibar Puanı:

Ya Ne geregi Var Ada cayi biberiye zencefil karisimi bir cay yapin icin metabolizmayi hizlandirdigi gibi kilo verdiriyor ustelik kis aylarinda Hastaliktan koruyucu .d

Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)