Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Debelah Morgan

Katılım
14 Eyl 2018
Mesajlar
2,971
Tepkime puanı
870
Puanları
113
Yaş
42
Konum
istanbuL
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Debelah Morgan Detroit, Michigan'da doğdu; babası Afrika kökenli Amerikalı ve annesi Hindistan olduğunu. Debelah o bazı klasik gospel müzik dinleme sonucunda sekiz yaşındayken şarkı söylemeye başladı. Andrae Crouch, O'Neil Twins, Shirley Caesar, Jessie Dixon ve gospel duyumları Sevincin Mighty Bulutlar Morgan listelenen isimler arasında yer aldı. Gospel şarkıcı Claire Lucket Moore (gospel grubu "Jackson Southernaires" kardeş) onu kiliseye katıldı ve onunla çalışmaya başladı; çok yaratıcı bir gospel tarzı geliştirmek. O onbir yaşına geldiğinde ailesi onu büyük bir vokal tekniğinin temellerini öğretti ve Opera onu maruz klasik bir ses hocası (Earlene Boyd) ile onu yerleştirilir. Onbeş yaşındayken Debelah Arizona Üniversitesi'nde dünyaca ünlü opera sanatçısı Faye Robinson ile çalışmak için bir burs kazandı.
Morgan Tucson Yüksek Mıknatıs Okulu sahne sanatları yılında pekiyi derece ile onaltı yaşında mezun oldu. Morgan Klasik Voice Ulusal ACT-SO NAACP gümüş madalya olduğunu. Morgan Fullerton Koleji katıldı ve Sarah McFerrin (dünyaca ünlü caz sanatçısı Bobby McFerrin annesi) ile sesli okudu. Debelah yıldız Seth Riggs (konuşma seviyesi şarkı yöntem yaratıcısı) ve vokal koçu ile ünlü öğretmenler onu liste dışı başında yer alıyor.
1993 yılında Debelah Morgan Dedra Tate tarafından keşfedilmiştir. Morgan Atlantic Records tarafından (1994) yılında yayımlanan ilk albümü Debelah sırasında Sandy Tate tarafından yönetilmiştir. İki tekli ("Kolay Take it" ve "Free") başarılı R & B listelerinde ulaştı. 1997 yılında Motown onu ikinci albümü, It VAZ / Motown Records Morgan Raoul Roach (Jazz Legend geç Max Roach oğlu) tarafından yönetilen ilgili bitmedi. Onun sophomore sürüm R & B Süper StarBrian McKnight ve R & B Şarkıcı Herschel Boone ile düetler içerir. Onun tek R & B başarısı R & B listelerinde Morgan indi. 1998 yılında Uluslararası Müzik topluluğu Debelah eşsiz müzikal lezzet yanıtladı. Morgan Güneydoğu Asya ve bazı Avrupa ülkeleri gezdi. Şöhret LA, Dostumuz, Martin ve Stuart Little: 1998 yılında üç film müziği albümünde yer aldı. 1999 yılında Debelah DAS Communications kurucusu David Sonenberg bir müzik yönetimi anlaşma imzaladı. Debelah da DAS yöneticisi Scot Mc*****en ile çalıştı. Morgan de Kıdemli Başkan Yardımcısı Evan Lamburg altında EMI Music Publishing bir yayın anlaşması imzaladı. 2000 yılında DAS / Atlantic Records ile imzaladı ve onun plak şirketi tek ve albüm "Dance with Me" yayınlandı. Bu şarkı Morgan uluslararası sansasyon yaparak dünyada çizmişti. Debelah Morgan aynı anda Pop ve R & B listelerinde hem İngiltere'de Top Ten başlangıç için ilk Atlantik kayıt sanatçı olarak tarihe geçti. Bu Morgan Pops İngiltere'nin TV şovu Top canlı gerçekleştirmek için özel bir fırsat verdi, bir gösteri yalnızca Top Ten kim ilk olanlar için ayrılmıştır. Onun başarısı "Dans Et Benimle" İki hafta içinde platin gitti Yeni Zelanda ve Avustralya altında aşağı taşındı.
Debelah Brisbane, Avustralya 2001 İyi Niyet Oyunları'nda için özellikli konuk vokalist oldu. 2001 sonbaharında Debelah 9/11 kurbanları anısına bir ABC özel Michael Jackson ve Mariah Carey ile birlikte seslendirdi.
Sona erdi onun üçüncü albümü için plak şirketi tanıtım ve turne sonra, Morgan'ın "Fly Free" ve başlıklı film Kings Road ve soundtrack için iki şarkı kaydetti "Ben oraya götüreceğim." Debelah da Kentsel Yenileme başrolde: Phil Collins tribute albüm şarkı "Sen hatırladın mı."
Debelah birçok yetenek ve onun erken yıllarda kazandığı burs yarışmasında onu başarı çok katkıda bulunur. Debelah eski Bayan Juneteenth, Ms Black Teen Arizona, Bayan Siyah Teenage Dünya, ve Hal Jackson'ın yetenekli genç uluslararası burs yarışmasında Bayan Arizona olduğunu. Pageant kurucusu Hal Jackson ilk Afro-Amerikan spor spikeri olduğunu. Debelah Amerika Gospel Music Workshop kez Cotillion Pageant Ball bir sosyeteye takdim oldu. Debelah adlı "Canlı" Gospel albümde, İbadet edelim; üç gospel albümü Morgan birini kaydetmiş olmasıdır. Debelah Morgan eşsiz sesi nadir düdük kayıt vokal aralığı şarkı söylemeye yeteneği ile iltifat olduğunu.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)