Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Deadpool 3, Yolculuk Hikayesi Olacakmış

Fineas

Epik
uye
Katılım
14 Mar 2018
Mesajlar
4,287
Tepkime puanı
5,416
Puanları
113
Konum
İzmir
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Disney ve Fox’un birleşmesinden üzerinde üzerinde çalışılan Deadpool 3 senaryosunun bir yol hikayesi olduğu ortaya çıktı. Bu bir söylenti değil. Ryan Reynolds‘ın kendisi paylaştı.


Deadpool ve Wolverine/Logan karakterlerini uzun zamandır bir arada görmeyi istiyorduk. Deadpool’un ilk iki filminde Wolwerine sağlam göndermeler olsa da ikiliyi bir arada görememiştik. Ancak üçüncü film için bu ikiliyi birleştirecek süper bir fikirleri varmış.


Ryan Reynolds, bir reklam çalışması için paylaştığı Tweet içerisinde Deadpool 3’ün hikayesinin bir yolculuk hikayesi olduğunu belirtti. Wade Wilson ve Logan’ın çıkacakları, Rashomon* tadında bir senaryoya sahip olacakmış.


Zihinsel sağlık konusunda açık, dürüst ve doğru olmak çok önemli. #BellLetsTalk ile retweetleyerek farklılık yaratabilirsiniz. Eğer bu size yeterli gelmiyorsa; Disney, Fox’u satın almadan önce Deadpool 3, Deadpool ve Logan üzerine kurulu bir yolculuk hikayesi olacaktı. Rashomon stiliyle. Gerçekten.
Sinemadaki yolculuk hikayeleri her zaman için hoşuma gitmiştir. Wilson ve Logan’ın çıkacağı bir yolculuk hikayesi de gerçekten farklı olabilirdi. Süper kahraman filmlerinin artık standartı haline gelmiş belli formüllerden uzaklaşmaları gerektiğini düşünüyorum. Deadpool her filmiyle bu formülü bozan bir yapıdaydı.

Wolverine ve Deadpool Bir Araya Gelir Mi?


Hugh Jackman’a ve Wolverine karakterine veda ettiğimiz Logan filminden sonra böyle bir planın hayata geçebilme olasılığı oldukça düşük. Disney ve Marvel Studios, Deadpool karakterini MCU filmlerine dahil etmek için bu senaryoyu tercih etmeyecektir.

Öte yandan umut fakirin ekmeği. Belli mi olur? Belki de hayranların olumlu tepkileriyle bu senaryo hayata geçebilir. Sonuçta Deadpool projesi de deneme çekimlerinin internete sızdırılmasının ardından yeşil ışığı yakalayabilmişti.

*Akira Kurosawa’nın 1950 yılında vizyona giren filmi Rashomon, yönetmenin baş yapıtlarından biri olarak kabul edilir. Batı sinemasına doğrudan etkisi olduğuna inanılan Rashomon, hem çekim teknikleri hem de sinema için kullandığı kuvvetli anlatım gücüyle halen özgünlüğünü korumaktadır.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)