Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ConferenceRoom Bölüm Kuralları

Katılım
15 Nis 2013
Mesajlar
63
Tepkime puanı
9
Puanları
8
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

ConferenceRoom Bölüm Kuralları

1- Konu açmadan önce kesinlikle ilgili bölümde yapınız.

2- Konu başlığınız sorununuzu özetlemeli. Örneğin; sorununuz "Conferenceroom" hakkında ise, başlığınız; "Conferenceroom Hakkında Sorun" şeklinde olmalıdır. "Yardım, help, Help pls, Coder Arkadaşlar, Acil!" gibi konu başlıkları kesinlikle açmayınız.

3- Öğrenmek istediğiniz Bilginin veya hazır kodun kullanım biçimini açık ve net bir biçimde açıklamalısınız.

4- Konu başlığınız Türkçe'ye uygun olmalıdır. Nedir bunlar? Her kelimenin ilk harfleri BÜYÜK olmalıdır. Düzgün bir yazı biçimi olmalıdır, Sorunuzun veya kod-un amacını özetlemelidir.

5- Paylaştığınız kod size ait olmalıdır. Eğer kod size ait değilse yayınlamanızı uygun görmüyoruz. İllaki yayınlayacağım derdindeyseniz kod yazarını kesinlikle belirtmek zorundasınız.

6- Kod-un amacı ve/ya içeriğinde asla kullanıcılara zarar verecek bir yapı olmamalıdır.Sorularınızı Sorarken Zarar verici istek olarak görünürse konunuz direkt silinecektir.

7- Başka bir kullanıcının veya coder-in yazdığı kodun üzerine eklemeler yapıp veya editleyip paylaşıma sunmayın!!!

Ek Açıklamalar

1- SF-Coder(s) grubu bu yaptırımların hepsini uygulama hakkına/yetkisine sahiptir. Şikayet/itiraz etme hakkınız olmayacaktır.

2- Geçiçi olarak silinen tüm konular, 1 hafta sonra tamamen silinecektir.

3- Unutmayın ki; ConferenceRoom bölümündeki sorumlular sadece moderatör değildir. Her biri Türkiye'de kendini ispatlamış birer coder olup, gönüllü olarak yardım vermektedir.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular