Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

CLaSsFM ( Sohbetclass.Com ) Radyo Dj Sorumlusu Aramaktadır

Katılım
20 Kas 2018
Mesajlar
9
Tepkime puanı
11
Puanları
3
Yaş
31
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

DJ Alımları Başlamıştır Bildiğiniz üzere ülkemizde birden fazla sanal radyo açan siteler gün geçtikçe artmaktadır. Bu siteler büyük kitlelere ulaşsa da birçok site kitle toplayamadığından dolayı bu sektörde yok olup gitmiştir. Genellikle başlığı altında DJ alımları yapılmaktadır. Her radyonun birden fazla yöneticisi bulunmaktadır. Bu yöneticilere DJ adı verilmektedir. Bu DJ yöneticiler radyoya yön veren kişilerdir. Açılımı Disc Jokey’dir. Bu arkadaşlarımızın temel işi discler sayesinde müziğe anlam katmak veya başka müzikleri birbirine katarak farklı bir müzik ortaya çıkarmaktır. Ayrıca DJ bilinen müziği MİX yapan kişilerdir. Ülkemizde DJ işini 100 kişi arasından sadece 20-30 kişi işini tam anlamı ile düzgün yapmaktadır. Birazda diğer DJ’lerden bahsedelim. Bu DJ’ler radyolarda görev yapan DJ’lerdir. Bu DJ’ler de gerçek bir Disc Jokeydir. Radyolarda onlara verilen saatlerde yayınlara bağlanır süresi bitene kadar dinleyicilerine müzik keyfi yaşatmaya çalışırlar.
704.png
704.png
704.png
704.png
704.png
704.png
704.png
704.png
704.png


sam2 internet radyocularının vazgeçilmez mixer programı, sam2 ile ne yapabilirsiniz sam2 ne işe yarar, sam2 ile daha fazlası sizinle paylaşıyoruz. Sam2 full arayanlar için sam2 buradan indirebilirsiniz. Sam2 ile öncelikle kaliteli format da ve 320 kb/s kalitesinde 44,1 kHz, stereo ile CD kaliteisnde harika yayınlar yapabilirsiniz. En iyi internet mixeri olan sam2 ile canlı yayınlar

Radyomuzu WEB'den dinlemek için tıklayınız.
Radyomuzu Winamp'tan dinlemek için tıklayınız.
 
Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)