Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Cinlerin En Sevmediği Kokular Nelerdir?

Necipcan

Sosyal Medya Timi
uye
Katılım
10 Eki 2017
Mesajlar
67
Tepkime puanı
116
Puanları
33
Konum
Syria Al-Bab
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Genelde insanoğlu, yaşadığı süre zarfında doğaüstü güçleri merak etmiş ve doğaüstü olayların var olduğu inancına kapılmıştır. Ülkemizde cinlerle ilgili inançların yaygın olduğunu hepimiz biliyordur. İslami bilgilere göre cinler de Allah tarafından yaratılmış ve yeryüzüne gönderilmiştir. Cinler de tıpkı biz insanlar gibi Allah'a ibadet etmektedir. Fakat insanlarla cinlerin yaratılış durumunun çok farklı olduğunu bilmenizi isterim. Yazının devamında detayları okuyabilirsiniz...

Öncelikle cinlerin maddesel varlık olmadığını bilmenizi isterim. Dumansız ateş sonucu yaratılan varlıklardır. İnsanlardan daha hızlılar ve dünyanın her bir köşesine bulunmaktalar. Tıpkı bir insan gibi sevenleri ve sevdikleri kısacası aileleri vardır.

Allahü teâlâ tarafından insanlarla cinlerin teması yasaklanmıştır. Eğer cinlerle insanlar temasa geçerse kötü sonuçlar meydana gelebilir.

İslam'a göre cinleri her anlamda kullanmak ve onlardan yardım almak kabul görülen bir durum değildir. Bu yüzden cinlerle iletişime geçmekten uzak durun.

Cinlerin En Sevmediği Kokular Nelerdir?

İlahiyatçılara göre cinlerin sevmediği ve sevdiği kokular sırasıyla şöyledir;
  • Ölü bakterilerin yaydığı kokuları severler.
  • İnsanlar gibi bazı parfüm kokularını beğenirler.
  • Tuvalet, banyo ve çöplük gibi yerlerde sevdikleri yerlerdir.
Unutmayın, cinler bakteri oluşumu bulunan yerlerde bulunmayı severler. Bu yüzden çoğu insan kötü kokulu yerlerde cin gördüklerini söylemiştir. İmkanınız oldukça evinizin banyosunu, tuvaletini ve çöp kutusu bulunan yerlerin hijyenini sağlamayı ihmal etmeyin.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)