Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Chat Siteleri için Seo Yapmka mümkünmü?

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu ) google arama motoru üzerinden yapılan aramalarda ilk sayfada çıkmak için yapılan çalışmadır. Bir anlamda Google Arama Motorunu manipule etmek demektir aslında. Sohbet sitelerinin reklam yolu ile kullanucı ( user ) toplamaları hem çok zor hemde çok yüksek maliyeti olan reklam çalışmasıdır. Google seo çalışması ile bir sohbet sitesi kısa sürede yüksek kullanıcı sayısına ulaşabilir ve sahibine yüksek gelir getirebilir. Sohbet sitelerine seo çalışması yapabilmek için geniş ve oturaklı bir alt yapıya ihtiyaç vardır dolayısı ile her seo uzmanı sohbet sitesi seo çalışması yapmak istemez yada yapamaz .
5636


Organik seo çalışması yapılan en zor ve en zahmetli sektörlerden birdir
. Seo şirketi olarak biz bu işin altından çok kolay bir şekilde kalkıyoruz ve maliyetlerimizin düşük olması tamamı ile kendi yazılımlarımızı ve kaynaklarımızı kullanmamız ve dışarıdan hiçbir hizmet almıyor olmamızdır . Bizimle yola çıktığınız zaman kısa süre içinde büyük geri dönüşler almaya başlarsınız , Şimdiye kadarki tüm sohbet sitesi sahibi olan müşterilerimiz bizden memnun olarak çalışmışlar ve sonunda sitelerini yüksek fiyatlar ile satarak büyük karlar elde etmişleridir .

Sohbet Sitesi Seo Çalışması Zormudur ?
Bu soruya cevap vermek için bir örnek vermek istiyorum . 5 Adet e-ticaret sitesi yada 10 adet kurumsal site ile aynı performansı tek bir için harcamamız gerekiyor dolayısı ile bu çalışma bizim için en zahmetli seo çalışması oluyor. Çok çalıştığımız içim yüksek fiyat istemiyoruz tek fiyat politikamız herzaman geçerlidir. Sektöre göre farklı fiyat uygulamıyoruz fiyat listemizie görek için seo fiyatları sayfasına göz atabilirsiniz.

Sohbet Sitesi Kullanıcı Sayısı Nasıl Artar ?
Bir sohbet sitesinin user yani kullanıcı sayısının artması için doğru anahtar kelimelerine seo çalışması yapılması gerekir . Doğru ve istikrarlı bir çalışma ile kısa sürede kelimelerdeki sırlamalarınız yükselecek ve bu çalışmanın sonunda günlük tekil hitleriniz 5-10bin user ve daha üstüne kadar yükselecektir . Önemli olan profesyonel bir seo uzmanı ile çalışmanızdır .
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular