Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çevrimiçi Sohbet

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

çevrimiçi sohbet


ile başlayan günün birinde hayati sıvı gibi damarlara nüfuz etmesidir, ayrılık sonrası karıncalanmalar. Yüzünü gölgesinde gördüğüm, imkansız bir karanlık aydınlığıdır... kulaklarda çınlayan o! “seni seviyorum” sözlerin ekosu...

Yarabbi kalbimden onun sevgisini çıkarma derken, unutulan dramdır! onun kalbine dinlememek kendini... sohbet kurguları yaparken, dolma kalem mürekkebinin akması gibi bulandırmasıdır., sohbetleri belirsiz yapan.. Flu bir aydınlık, muhteşem bir yalnızlıktır. sohbet temalı düşlerin akışı, klavyeden sohbetlere dökülen.. Akıl tutulmasını depreştiren bizim mekanların sohbetleri..


Çevrimiçi Sohbet Zamanı Geldi​

Çevrimiçi sohbetlerin şairene şiirleri gibi umulmadık maceralara atlar büzbütün.. Çevrimiçi sohbet gibi, davulsuz ritim tutar öngörülmeyen maviler. Zümrüt gibi yemyeşil, veyahut göğe uzanan bir amindir, gitmenin ardındaki yakarışlar. Oysa figüran hayallerin başrol oyuncusu, bir bencilin yatağında söndürülmüş mumlar kadar hayalcidir sohbetler.

Sevmeye niyetliyse severdi zaten tesellisi, sohbetin bam teline düşer tizden gitmelere yakışır bir uğurlamadır. muhabbetin egosuna kapılan itilişler. Muhabbetçe bir yaklaşım dostça bir veda gibi hüzne boğar acı damlaları..

Ve gitmişti oysa, arkasından ağıtlar yakmak, muhabbetleri üç noktalara bırakmak zamanı çatmıştı oysa. . Arkadaşça gitmek ve merhabaların ayrılığıdır. Palavraların en çok aranan öznesidir..! Ve hep ilk olmuştur son olanlar da, çevirimiçi muhabbet travmalarında geriye hep terk edilişler kalır...

Çevrimiçi sohbet ile yüzlerce anlık sohbet severleri bir arada bulabilir ve çevrim içi cinsel sohbet odalarında partner arayan insanları bulabilirsiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)