Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Can sıkıntısına iyi gelen sohbet konuları

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Hayatın bunaltıcı sorunlarından bir damla nefes almak için, bireyler interneti çok daha fazla kullanmaya ve insan hayatının merkezine dokuna bilen bu sanal dünya artık en mahrem yerlerimize kadar girip hayatımıza yön verebiliyor, zira cep telefonlarımızdan anında dünyanın bir diğer ülkesindeki yabancı kişilerle anında edebilir ve ortam bir sohbet odaların da buluşarak keyifli bir muhabbet ortamı kurabilirsiniz.

1-) Yetişkin Sohbet

, artık sıradan bir sohbet sitesinin ötesinde tamamen kişilere odaklı özel sohbet ortamı oluşturarak çok daha popüler hale geldiğini söyleyebiliriz. Sohbet akışına katılır katılmaz kullanıcılara ister özel mesaj gönderebilir ister genel sohbet akışında partner arayışınızı dile getirebilirsiniz.

2-) Mobil Sohbet
Akkılı telefonların hayatımızın her alanında bizlere yardımcı olmaktadır, bunlardan en kullanılan özellikleri mobil sohbet uygulamalarıdır. Sizlerde Nehir Mobil sohbet uygulamasını tamamen ücretsiz olarak indirmek istiyorsanız. tıklayarak anında kesintisiz sohbete katılabilirsiniz.

3-) Dini Sohbet
Yüzyıllar boyunca belkide en çok ihtiyaç duyulan islamın temel ahlakı ve temel bilgisi olmak üzere bir çok alanda insan hayatına temas edebilen ve yol gösteren islam dini biz müslümanlar olarak ne kadarını biliyoruz ve ne kadarını kendi hayatımızda uyguluyoruz. Müslüman kardeşlerimizin en temel eksikliği olan islam dinini malesef tamamen hayatımıza benimsemeyip Dünyanın gelip geçici nefislerinin peşinden koşmaktayız. İslam dinini eğlenerek öğrenmek hiç sıkılmadan bilgi sahibi olabileceğiniz bildiklerinizi bir kez daha gözden geçirebileceğiniz Odaları mıza uzman kardeşlerimizle beraber sohbet eşliğinde öğrenim gösterebilirz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular