Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Büyük Sır Gizli İksir - Manna Ormus

Katılım
16 Tem 2019
Mesajlar
117
Tepkime puanı
61
Puanları
28
Yaş
31
Konum
manisa
Web sitesi
bakmis.com
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:


Büyük sır, gizemli gizli iksir epifizin ilacı MANNA ORMUS. Mu kıtasından Firavun, Hz Musa dan Tevrat ve Kuranı kerim e kadar hatta tapınak şövalyelerinden masonlara...

Tevrat’ta ve Kuran’da geçen mucizevi çeşitli element ve sıvılarla elde edilen bir iksir. Sadece zeka geliştirmekle kalmıyor, beyin işlem kapasitesini büyütüyor.

Manna kilise Latincesinde "hayat veren özel ekmek" diğer adı "tanrı yiyeceği" ya da Kuran da "kudret helvası" , Tevrat'ta Man Ekmeği (yada Beyaz Ekmek) Kayıp kıta MU da ki adı da Mu-anna..

Bulunduğu her dönemde farklı farklı adlarla anıldı. Manna, Beyaz altın tozu, Orme, ORMEs, Mu-anna, Shemanna, Cennet taşı ve Egzotik madde fakat aslında hepsi de birbirinin benzeridir.

Mu kıtasından Firavunlara Hz Musa dan Tevrat ve Kuranı kerime kadar hatta Tapınak şövalyelerinden masonlara...

Bu iksir ne işe yarıyor? Etkileri neler? Peki gerçeği nerede? Kimler bu iksiri yapabiliyor? Altın gerekli mi? Neden altın? Tüm sorulara tek video ile cevap buluyoruz...
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)