Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Burcunuzun Gizli Gücü

  • Konbuyu başlatan Muzik
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 5:07
Burca-G%C3%B6re-Mistik-G%C3%BCc%C3%BCn%C3%BCz%C3%BC-%C3%96%C4%9Frenin.png


İşte burcunuza göre mistik güçleriniz:

Koç (21 Mart-19 Nisan)

Mistik gücünüz doğru zamanda doğru yerde olmak. Sizin için en güncel popüler olayları bulmak daha kolaydır. Hatta bunu efor sarf etmeden yaparsınız. Mesela, normal bir şekilde yürürken küçük bir konserde eğlenen insanlara rastlarsınız. Hatta o konseri veren kişi o zamanlar yalnızca ailesine ve arkadaşlarına hünerlerini sergiliyordur. Ve sonradan bir bakmışsınız ki o konseri veren kişinin konserine bilet alabilmek için insanlar ne paralar saçıyor.Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)

Mistik gücünüz sınırları hissetmektir. Boğa olarak, işte bu ‘’sınırlar’’ anlayışına sahipsiniz. Bu sınırlar geçildiğinde gerilimin nasıl arttığını bilirsiniz. İnsanların başkalarıyla arasına koyduğu sınırları asla geçmemek sizin için çok kolaydır. Aynı zamanda diğer insanların ne zaman sizin sınırlarınıza geçmeye çalıştığını da bilirsiniz. Sınırlarınızı geçmeye çalıştıklarında her şey daha kötü bir hal almadan onların üstüne gitmekten korkmazsınız.İkizler (21 Mayıs-21 Haziran)

Mistik gücünüz doğru kelimeleri bulmaktır. İkizler 5 duyusuyla birleşen bu içgüdüye sahiptir bu yüzden 6.hisse gerek duymazlar. İkizler olarak harika konuşan birisiniz ve doğru kelimeleri söylemeyi biliyorsunuz. İnsanlar bunu nasıl yaptığınızı merak edebilir ancak; yalnızca siz bilirsiniz bu kelimelerin mistik gücünüzden geldiğini.Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

Mistik gücünüz içgüdülerinize güvenmenizdir. Diğer insanların ne hissettiğini anlamanızı sağlayan duygusal yeteneğiniz var olduğu için neler olacağını tahmin etmek sizin için daha kolaydır. Numara yaptıklarını hissettiğiniz bir sıkıntıyla karşılaştığınız zaman sezgilerinizi gösteriş yapıyormuşsunuz gibi yorumlarlar. Ancak kimse bilmez size o güveni verenin ruhani hisleriniz olduğunu.Aslan (23 Temmuz-22 Ağustos)

Ruhani gücünüz doğru zamanı bulmaktır. Bir aslan olarak, an be an hem fiziksel olarak hem de manyetik olarak dünyanın ahengine güçlü bir şekilde bağlısınız. Doğru zaman geldiğinde bir anda ortaya çıkıverirsiniz. Mesela, parti 6’da başlıyordur ancak siz 9.30’da gidersiniz, işte o da asıl eğlencenin başladığı saattir.Ne zaman geleceğinizi, ne zaman konuşacağınızı ve ne zaman hamle yapacağınızı iyi biliyorsunuz.Başak (23 Ağustos-22 Eylül)

Mistik gücünüz fırsatları ve tehditleri hissetmektir.

Önceden bir şeyi bilebilme ve hatta doğru tahmin edebilme yeteneğine sahipsiniz.

Mistik hissiniz size bir binanın gelecekte etrafında neler olacağını, nasıl bir konumda olacağınızı bile söylüyor. İşte bu his bir yere taşındığınızda ideal bir aile kurabilmek için nereleri tercih etmeniz gerektiğini söylüyor.Terazi (23 Eylül-22 Ekim)

Mistik gücünüz diğer insanları kendinizden daha iyi tanımanızdır. Diğer insanları okuyabilme yeteneğine sahipsiniz. İsteklerini ve bir sonraki hamlelerinin ne olduğunu anlıyorsunuz.Ancak kendinizi başkalarını tanıdığınız kadar yeterince tanımıyorsunuz. Biri sizle yakınlaştığı zaman 6.hissinizi kaybetmeye meyillisiniz.Akrep (23 Ekim-21 Kasım)

Mistik gücünüz insanları elekten geçirebilme yeteneğine sahipsiniz.
Çok sevecen birisiniz ve bunu yoğun bir şekilde belli ediyorsunuz. Aradığınız tutkuda kelimeler sizin için zayıf kalır. Bir flörtle gerçek aşkı arayan birini ayırt edebilme yeteneğiniz var. Ayrıca başka birinin bir arkadaşınıza duyduğu gerçek ilgiyi de hissedebiliyorsunuz.Yay (22 Kasım-21 Aralık)

Mistik gücünüz başarıyı sezmektir. Yay, doğal bir iyimserdir. İşte bu size doğru fırsatları nerede aramanız gerektiğini gösteriyor. Bazı insanlar planlar, grafikler yapar hatta uzmanlardan yardım alırlar ancak siz bunların hiçbirine ihtiyaç duymazsınız çünkü aşkta ve işte ne zaman ne yapacağınızı bilirsiniz.Başarı kovalama konusunda da çok iyisiniz.Oğlak (22 Aralık-19 Ocak)

Mistik gücünüz doğru adımı atmaktır. Bazı insanlar iniş çıkış yaşarlar ancak oğlaklar hayatın doğru temposunda ilerler. Şartlar öyle göstermese dahi ortaya çıkma zamanının ne zaman geleceğini iyi bilirsiniz. Hayatınızda en doğru zamanda radikal değişiklikler yaparsınız. Yerinizi sağlamlaştırarak başarı merdivenlerinden rahatça çıkarsınız.Kova (20 Ocak-18 Şubat)

Mistik gücünüz zihin okumadır. Başkalarından istediklerinizi elde etme konusunda doğuştan yeteneklisiniz. Çünkü diğer insanların zihninde neler geçtiğini okuyabiliyorsunuz, onlarla anlaşmak sizin için zor değil. Anlaşırken istekleriniz onların dileklerini dönüşür bir anda.Balık (19 Şubat-20 Mart)

Mistik gücünüz duyguları sezinlemektir. Bulunduğunuz ortamın ve kişilerin enerjisini çok kolay bir şekilde seziyorsunuz. Karşınızdaki insanın aslında ne düşündüğünü, söylediği şeyin gerçekte ne anlama geldiğini hemen anlayabiliyorsunuz. Herkesten önce sezdiğiniz birşeyin ileride gerçek çıktığına birçok kez şahit olmuş olabilirsiniz.
 
Katılım
13 Haz 2017
Mesajlar
502
Tepkime puanı
1,622
Puanları
93
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Akrep (23 Ekim-21 Kasım)

Mistik gücünüz insanları elekten geçirebilme yeteneğine sahipsiniz.
Çok sevecen birisiniz ve bunu yoğun bir şekilde belli ediyorsunuz. Aradığınız tutkuda kelimeler sizin için zayıf kalır. Bir flörtle gerçek aşkı arayan birini ayırt edebilme yeteneğiniz var. Ayrıca başka birinin bir arkadaşınıza duyduğu gerçek ilgiyi de hissedebiliyorsunuz.
 

AyLa

Terazi (23 Eylül-22 Ekim)

Mistik gücünüz diğer insanları kendinizden daha iyi tanımanızdır. Diğer insanları okuyabilme yeteneğine sahipsiniz. İsteklerini ve bir sonraki hamlelerinin ne olduğunu anlıyorsunuz.Ancak kendinizi başkalarını tanıdığınız kadar yeterince tanımıyorsunuz. Biri sizle yakınlaştığı zaman 6.hissinizi kaybetmeye meyillisiniz.

Kesinlikle doğru
 

Muzik

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)

Mistik gücünüz sınırları hissetmektir. Boğa olarak, işte bu ‘’sınırlar’’ anlayışına sahipsiniz. Bu sınırlar geçildiğinde gerilimin nasıl arttığını bilirsiniz. İnsanların başkalarıyla arasına koyduğu sınırları asla geçmemek sizin için çok kolaydır. Aynı zamanda diğer insanların ne zaman sizin sınırlarınıza geçmeye çalıştığını da bilirsiniz. Sınırlarınızı geçmeye çalıştıklarında her şey daha kötü bir hal almadan onların üstüne gitmekten korkmazsınız.​
 
Katılım
11 May 2017
Mesajlar
9,662
Tepkime puanı
16,062
Puanları
120
Konum
..
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

Kova (20 Ocak-18 Şubat)

Mistik gücünüz zihin okumadır. Başkalarından istediklerinizi elde etme konusunda doğuştan yeteneklisiniz. Çünkü diğer insanların zihninde neler geçtiğini okuyabiliyorsunuz, onlarla anlaşmak sizin için zor değil. Anlaşırken istekleriniz onların dileklerini dönüşür bir anda.
 
Katılım
19 Eki 2017
Mesajlar
312
Tepkime puanı
938
Puanları
93
Yaş
36
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

Başak (23 Ağustos-22 Eylül)

Mistik gücünüz fırsatları ve tehditleri hissetmektir.

Önceden bir şeyi bilebilme ve hatta doğru tahmin edebilme yeteneğine sahipsiniz.

Mistik hissiniz size bir binanın gelecekte etrafında neler olacağını, nasıl bir konumda olacağınızı bile söylüyor. İşte bu his bir yere taşındığınızda ideal bir aile kurabilmek için nereleri tercih etmeniz gerektiğini söylüyor
 
Katılım
3 Ağu 2017
Mesajlar
91
Tepkime puanı
167
Puanları
43
Konum
Atina
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Oğlak yine süprize yer birakmamiş :)
 
Katılım
19 May 2019
Mesajlar
65
Tepkime puanı
102
Puanları
43
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Diğer insanları okuyabilme yeteneğine sahipsiniz. İsteklerini ve bir sonraki hamlelerinin ne olduğunu anlıyorsunuz.
Benim için sadece bu kısım doğru
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular