Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Burçların İlginç Takıntıları

  • Konbuyu başlatan Muzik
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 3:18

Muzik

bur%C3%A7lar%C4%B1n-ilgi%C3%A7-tak%C4%B1nt%C4%B1lar%C4%B1.jpgHer burcun ayrı bir takıntısı var. Kimisi kapalı yerde uzun süre duramıyor, kimisi marka olmayan hiçbir şeyi giymiyor, kimisi de makyaj yapmadan asla dışarı çıkamıyor… Peki, siz burcunuzun takıntılarını biliyor musunuz? Astroloji Danışmanı İremsu, burçların en ilginç takıntılarını sizin için yazdı. İşte burçların takıntıları…
Koç
Kapalı bir yerde uzun süre duramaz. Kışın başına şapka, bere takmadan sokağa çıkmaz. Araba kullanırken hız yapmaktan kendini alıkoyamaz. Sinirlendiğinde kafasını bir yere toslamadan duramaz.
Boğa
Arabaya binsin veya eve girsin mutlaka kapısını kitler. Onlarca hatta yüzlerce çanta ve cüzdanı vardır ve hepsinin içinde üç beş kuruş mutlaka bulunur.Parfüm sürmediği bir saat bile yoktur. Çiçeksiz duramaz. Kahkülsüzduramazlar. Pembe, yeşil mavi turkuaz takıntıları meşhurdur.
İkizler
Ellerini, ayaklarını oynatmadan bir şey anlatamaz.Cep telefonu olmadan sokağa çıkamaz.Pencere açmadan bir odada duramaz.Seyahat takıntısı meşhurdur.
Yengeç
Çocukluk oyuncaklarını atamaz, eskiye dair ne varsa saklar. Pazarlık yapmadan bir malı alamaz..İşine yarar diye hiçbir şeyi atamaz.. Kadınları rimel sürmeden duramazlar.
Aslan
Konuşurken saçıyla oynamadan duramaz. Her çantasının içinde mutlaka ayna ve de cımbız vardır. Altın kolye, altın saat, altın yüzük takmayı çok sever. Marka takıntısı olan burçlardır.
Başak
Ellerini yıkamak en büyük takıntısıdır. Parfümsüz sokağa çıkmaz. Dudaklarını yemek takıntısı vardır. Canı sıkılmışsa, parmaklarını ritmik olarak bir yere vurarak sıkıntısını dile getirir.
Terazi
İhtiyacı olsun veya olmasın dışarı çıktı mı bir şeyler almadan eve dönmez. Her çantasının içinde ayrı bir makyaj malzemesi vardır.Marka takıntısı ile tanınır.Parfüm takıntısı meşhurdur. Oturduğu yerde bacaklarını sürekli titretir.
Akrep
Cinsellik en büyük takıntısıdır. Marka takıntısı ile tanınır. Jöle, sprey takıntıları meşhurdur. Kadınları ipek çorap, ruj ve iç çamaşırına takıntılıdır.
Yay
Erkekler takım elbiseden nefret eder. Nikah memurunun önünde bile giymeyi bile reddedebilir.
Mavi ve mor renkleri giymeden duramaz. Bu onda takıntı hali almıştır. Küçük ve kapalı alan takıntısı vardır. Loto, toto, altılı ganyan, milli piyango takıntıları meşhurdur. Seyahat takıntısı müthiştir.
Oğlak
Erkekleri top sakal, fular, kol düğmesi ve saat takmadan duramaz. Alıştığı parfümden başkasını kullanmama takıntısı vardır.

Sürekli bildiği yerlere gitme takıntısı meşhurdur. Sürekli not alma takıntısı vardır.
Kova
Maddi durumu ne olursa olsun tek taş yüzük takma takıntısı meşhurdur. Her türden onlarca marka gözlüğü vardır.
Işıksız duramazlar. Elektronik malzeme takıntıları meşhurdur.
Balık
Ayakkabı merakı ünlüdür. Onlarca hatta yüzlerce ayakkabısı vardır. Volta atma takıntıları vardır. Bağdaş kurup oturma takıntıları vardır. Kadınları ojesiz duramazlar. Çay, kahve içmeden güne adım atamazlar​
 

Prenses

Çok güzel gülümsüyordu, sevmeden geçemedim.
smod
Katılım
8 Tem 2018
Mesajlar
1,853
Tepkime puanı
4,136
Puanları
113
Yaş
29
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

ben makyaj yapmadan dışarı cıkmıyorum koc burcuyum :D
 

Muzik

Boğa
Arabaya binsin veya eve girsin mutlaka kapısını kitler. Onlarca hatta yüzlerce çanta ve cüzdanı vardır ve hepsinin içinde üç beş kuruş mutlaka bulunur.Parfüm sürmediği bir saat bile yoktur. Çiçeksiz duramaz. Kahkülsüzduramazlar. Pembe, yeşil mavi turkuaz takıntıları meşhurdur.

Çanta cüzdan değilde 50 ye yakın ayakkabım kesin vardır .d
 

Absnthe

www.Mevsim.Org
uye
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,891
Tepkime puanı
3,454
Puanları
113
Web sitesi
www.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Koç
Kapalı bir yerde uzun süre duramaz. Kışın başına şapka, bere takmadan sokağa çıkmaz. Araba kullanırken hız yapmaktan kendini alıkoyamaz. Sinirlendiğinde kafasını bir yere toslamadan duramaz


Hahaha
Ama son cümle konusunda emin deiglim :)
 
Katılım
25 May 2019
Mesajlar
22
Tepkime puanı
14
Puanları
13
Yaş
27
Konum
Mars
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Bende bi sorun var o zaman bende başağım ama parfümü pek sevemedim gitti. Bir şişe almıştım 1 yıldır bitiremedim gitti :D
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular