Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Burçlara Göre Kadınlar İçin “Doğru Kişi” Olamayacak Erkek Tipleri

  • Konbuyu başlatan Muzik
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 8:39

Muzik

Günümüzde insanlarla anlaşmak, kuvvetli bir bağ kurmak ve gerçekten yanlarındayken kendin olabilmek oldukça zor. Biriyle arkadaş olabilmek bile çok zorken duygusal anlamda bağlanmak, “doğru” kişiyi bulmak adeta imkansız gibi geliyor birçok insana. Herkes kendi kişilik özelliklerine ve beklentilerine göre “doğru” kişinin tanımını yapıyor ve onu aramaya koyuluyor.

Çoğu zaman kısa flörtleşmeler, belki birkaç yapmacık mesajın ötesine gidemeyen denemeler oluyor. Bazense her şey çok iyi giderken karşınızdaki insanı aslında hiç tanımadığınızı fark ediyorsunuz. Sizin için doğru kişinin kim olduğunu söyleyemesek de kimin yanlış olduğunu söyleyebiliriz. Astrolojiye inanmıyorsanız bile eğer burcunuz karakterinizle uyuşuyorsa belki hoşlanmayacağınız kişiler de uyuyordur. İşte burçlara göre kadınların birlikte olamayacağı erkek tipleri…
1. Koç
giphy.gif

Boş ve tembellikle geçirdiğiniz bir günden daha fazla nefret ettiğiniz bir şey varsa o da cumartesi akşamı için tek planı tembellik yapmak olan birinin hayatınızda olmasıdır. Hafta sonlarının senin için tek bir anlamı var, hafta içi yapamadığın her şeyi yapmak! Dışarı çıkmak, keşfetmek ve hep daha ileriye gitmek. Eğer senin hafta sonu planın dışarıda güzel bir şeyler yemek ve sinemaya gitmek ise ve sevgilin bu plan yerine tüm hafta olduğu gibi evde oturmayı tercih ediyorsa bir şeyleri düşünmenin vakti gelmiş demektir. Başlarda baş başa kalmak güzel gelse de maceraperest Koç burçları uzun vadede tembel insanlarla anlaşamazlar. Bunun için hayat biçimlerini tamamen değiştirmeleri gerekir ve bu da onları mutsuz eder…
2. Boğa
giphy.gif

Oldukça duygusal olan Boğa burçları birlikte olduğu kişiyle “çifte kumrular” gibi olmayı severler ve karşısındakinin tıpkı kendileri gibi olmasını beklerler. Ama eğer birlikte oldukları kişi herkesten çok kendini seviyorsa ve kendini beğeniyorsa o zaman bir şeyler doğru gitmiyor demektir. Elbette iyi giyinmesini kendine bakmasını sorun etmezler Boğa burçları. Ancak birlikte oldukları kişi uyumadan önce onu değil aynadaki yansımasını öpüyorsa onunla olamayacağını anlarlar. Sorun asla onun ilginin merkezi olması değildir. Sorun kendisiyle, sevgilisiyle ilgilendiğinden daha çok ilgilenmesidir. Sevildiğini ve önemsendiğini hissetmek isteyen Boğa burçları için böyle biri kesinlikle “doğru kişi” değildir.
3. İkizler
giphy.gif

İkizler burcu kadınlar tam olarak her anlamda kendilerine benzeyen erkeklerden hoşlanırlar. Popüler olmayı severler. Bu nedenle birlikte olduğu kişiyle dışarı çıktıklarında veya arkadaşlarıyla buluştuklarında çift olarak güçlü ve baskın bir görüntü sergilemek isterler. Adeta kendisinin diğer yarısı olması oldukça önemlidir. Bunun için “doğru kişiyi” kütüphanede ya da sessiz yerlerde aramak doğru olmayacaktır. İkizler burçları oldukça dışa dönük olurlar ve kendi gibi birilerini buralarda bulması mümkün değildir. Birlikte olmaları gereken son erkek tipi asosyal olanlardır. Eğer İkizler burcu asosyal biriyle birlikteyse ömrü sevgilisini hafta sonu bir şeyler içmek için sürüklemeye çalışmakla geçecektir.
4. Yengeç
giphy.gif

Yengeç kadınları için ideal ilişki adeta prensesin kalesinde sonsuza dek mutlu yaşayan prens ve prenses olsa da modern dünyada işler ne yazık ki daha karmaşık. Evliliğin “E” si geçmeden düğününü tüm detaylarına kadar planlama potansiyeline sahip olan bir Yengeç burcu için birlikte olacağı kişinin de en az onun kadar tutkulu ve bağlı olması gerekir. Uzak durmaları gereken erkekler ise elbette “playboy” diyebileceğimiz, hayallere ya da tutkulu aşklara çok uzak olan erkekler. Bu tip erkekler Yengeç kadınının hayallerinin yerle bir olmasına neden olacaktır.
5. Aslan
s-ea6d4388355108259a45df13c05f231cc57ac80f.gif

Aslan burçları ilgiyi çok severler. Kendisine verilen hediyeler ve gösterilen sevgi onları çok mutlu eder. Bu nedenle Aslan kadını, tüm zamanını ayna karşısında kas çalışarak geçiren ve sevgilisi yanındayken sürekli en yakın arkadaşlarıyla mesajlaşan biriyle mutlu olamaz çoğu zaman. Sevgiye ve ilgiye ihtiyacı olan biri için kesinlikle yanlış erkek tipi budur. Aslan kadınları kendisiyle olmayı seven ve bunu gösteren biriyle olmak isterler, kendisini başkalarıyla paylaşmasını isteyen biriyle değil…
6. Başak
giphy.gif

Başak burçları ilişkiler konusunda oldukça zekidirler, her zaman en doğru kararları verirler. Çok nadir hata yapan Başak kadını birinden gerçekten hoşlandığında mantıklı kararlar vermesi zor olabilir. İlişkilerin zaman aldığının farkındadır Başak burçları, bu da umutsuz romantik bir aşıkla birlikte olmanın nasıl bir felaket olacağını gösterir. Başak kadını kendi gibi pratik ve akıllı biriyle olmayı ister. Onu cesaret edemeyeceği şeyler için cesaretlendirecek biriyle. Asla aşkı her şeyden üstün tutan umutsuz romantik biriyle değil…
7. Terazi
giphy.gif

Teraziler için iletişim oldukça önemlidir. Herhangi bir ortamda sorun çıktığında arayı bulan kişi mutlaka Terazi burçlarıdır. Bu nedenle birlikte olacakları kişiyle de konuşabilmeyi, sağlam bir iletişim kurabilmeyi, anlayabilmeyi ve kendini anlatabilmeyi isterler. Burada bahsedilen iletişim asla patronluk taslamak değildir, aksine Terazi kadınları böyle bir ilişkinin çok uzun sürmeyeceğinin farkındadır. Bu nedenle birlikte oldukları kişinin de Terazi kadınının duygularını ifade etmek ve açık olmak için konuştuğunu anlamalıdır. Eğer birlikte oldukları kişi duygularını incitmekten aşırı derecede korkuyorsa ve fazlasıyla sessiz biriyse Terazi kadını için doğru kişi değildir.
8. Akrep
giphy.gif

Akrepler güçlü sezgileri sayesinde adeta karşısındakinin düşüncelerini okur ve bu tahmin oyunundan çok hoşlanır. Bu durumda gizemli erkekler her zaman ilgisini çeker. Kedi-fare oyunu başlarda gizemli ve çekici olsa da zamanla tamamıyla sır küpü bir adam Akrep kadınını çileden çıkarır. Artık tahmin yürütmek değil bilmek isterler. Ancak birlikte oldukları kişi en başında olduğu gibi gizemini koruyorsa Akrep kadını için artık “doğru kişi” değildir.
9. Yay
giphy.gif

İyimser, kaygısız ve elbette muhteşem kadınlardır Yay kadınları. En sevdikleri şey ise tabii ki özgürlükleridir. Yeni bir ilişkide güvende ve sevildiklerini hissetmeleri çok önemlidir ancak kendilerini baskı altında hissettikleri en ufak bir eylemde de kaçıp gidebilirler. Duygularını sorgulamalarını sağlayacak birine ihtiyaçları olmadığını düşünürler. Diğer bir kriter ise kendileriyle aynı eğlence ve heyecan seviyesini paylaşacak birini bulmalarıdır. Enerjilerini dibe çekecek biri asla onları mutlu edemeyecektir.
10. Oğlak
giphy.gif

Oğlak burçları tüm hayatını para, aşk, kariyer gibi konular üzerine düşünerek geçirmek yerine tüm bunları çoktan çözmüş olmayı isterler. Ancak hiçbir zaman böyle olamıyorlar ve hayatlarını her yönüyle ele alarak düşünüyorlar. Her ne kadar birlikte olmaları gereken kişinin özgür ve düşünmeden hareket eden biri olması gerektiğini düşünseler de bu yanlıştır. Böyle biri başlarda hoş gelse de karakterlerine çok aykırıdır. Bu nedenle hayatı ve gelecek planlarını düşünen ama abartmayan, ancak Oğlak kadınının yanındayken onun duygularını paylaşacak, tüm bu düşünceleri ciddiye alacak kişi doğru kişidir. Tek derdi eğlenmek ve plansız yaşamak olan biri Boğa kadını için oldukça yanlış bir seçim olacaktır.
11. Kova
giphy.gif

Kova burçları her zaman bardağın dolu tarafını görmek isterler. Bu da tam tersini düşünen insanlardan uzak durmanız gerektiğini gösterir. Kova kadınları her zaman yanlarında duracak ve onları destekleyecek insanlarla olmak isterler. Aynı zamanda ilişkide bireysellikten yanadırlar. Her iki tarafın da birbirine bağımlı olmamasını, kendi fikirlerinin, hedeflerinin olmasını isterler. Hayatını, geleceğini umursamayan ve genellikle kötü düşüncelere sahip insanlar ise asla birlikte olamayacakları erkek tipidir.
12. Balık
giphy.gif

Balık burçları her zaman arkadaşlarına ve yakınlarına yardım etmek, ihtiyaç duyduklarında yanında olmak isterler. Bu onlara adeta neşe verir. Sevdikleri için her zaman ayıracakları zamanları olan Balık kadınları birlikte olacakları kişiden de bu çabalarını takdir etmesini beklerler. Balık kadınlarının asla birlikte olmamaları gereken kişiler ise elbette ne yaptığını umursamayan, onu takdir etmeyen ve onun bu yardımsever tavrını kullanmak isteyen erkeklerdir. Bu erkekler genellikle kendi istediği olmadığında karşısındakini kötü olmakla suçlar ve bu Balık kadını için kabul edilemez bir durumdur.​
 

Absnthe

www.Mevsim.Org
uye
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,891
Tepkime puanı
3,454
Puanları
113
Web sitesi
www.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Koç'lar cok Tehlikeli demişmiydim :D
 

Muzik

2. Boğa
giphy.gif


Oldukça duygusal olan Boğa burçları birlikte olduğu kişiyle “çifte kumrular” gibi olmayı severler ve karşısındakinin tıpkı kendileri gibi olmasını beklerler. Ama eğer birlikte oldukları kişi herkesten çok kendini seviyorsa ve kendini beğeniyorsa o zaman bir şeyler doğru gitmiyor demektir. Elbette iyi giyinmesini kendine bakmasını sorun etmezler Boğa burçları. Ancak birlikte oldukları kişi uyumadan önce onu değil aynadaki yansımasını öpüyorsa onunla olamayacağını anlarlar. Sorun asla onun ilginin merkezi olması değildir. Sorun kendisiyle, sevgilisiyle ilgilendiğinden daha çok ilgilenmesidir. Sevildiğini ve önemsendiğini hissetmek isteyen Boğa burçları için böyle biri kesinlikle “doğru kişi” değildir.:whistle:
 

Absnthe

www.Mevsim.Org
uye
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,891
Tepkime puanı
3,454
Puanları
113
Web sitesi
www.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Bogada Fena degil hani :p
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular