Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Burçlara Göre Dost Seçimi

Katılım
9 Eyl 2018
Mesajlar
1,257
Tepkime puanı
1,751
Puanları
113
Yaş
30
Konum
İstanbul
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

Koçlar her şeyden önce şeffaflık, samimiyet ve doğruluk isterler. Gizli ve karmaşık cümleler kullanmamalısınız. Öyle iğneleyici sözler ile alaya alır ve oyunlar oynarsanız hapı yuttunuz.
Burçlarına Göre

Boğalar kudret sahibi ve sükunet sahibidirler. Onlar sıkıntılı ortamlardan uzak durur ve nerede güvende olduklarını düşünürse orada kalırlar. İsterler ki en derinlerine doğru dalabilecek bir insan olsun yanında.
Burçlarına Göre

İkizler çok karamsar ve ikilemde olabilirler. Onlar yanında her türlü hislerini kontrol edebilecek birini isterler. Asla ona olumsuzluktan bahsetmeyin ve daima tebessüm etmesine sebep olun.
Burçlarına Göre

Yengeçlere varınızı yoğunuzu sunmalısınız Çünkü onlar size fazlasını verecektir. Saygınızı, alakanızı ve sevginizi asla esirgememelisiniz onlar bundan beslenir.
Burçlarına Göre

Gurur abidesi aslanlar asla geri planda olan insanlardan haz etmezler. Ciddiyet ve samimiyet onların vazgeçilmezidir. Tüm bunları ona verirken onun kendine ait dünyasına müdahil olmadığınızdan emin olun.
Burçlarına Göre

Başaklar için duygu seline kapılan insanlar iticidir. Teraziyi iyi kurmalı tam ruhsuz olmadan onu her türlü duyguya az az doyurmalısınız.
Burçlarına Göre

Negatif bir hayat tarzınız varsa Terazilerin yakınından bile geçmeyin. Muhabbet ve dostluk onlar için önem arz eder. Her daim olumlu olmalı ve Terazilerle saadetin nirvanasını tatmalısınız.
Burçlarına Göre

Koşulsuz bir şekilde itimat edecekleri insanlara ihtiyaçları vardır Akreplerin. Samimi ve mutlak doğrucu olarak da bu şartı kolaylıkla yerine getirmeniz mümkün. Tam bağımsız tam sadık insanlardır.
Burçlarına Göre

Biraz aristo biraz sokrates edasında takılan Yaylar için adrenalin ve hayaller esastır. Tek başlarına her türlü zorluğu yenerken mutlak destek de hissetmek isterler. Onların heyecan dolu dünyasına merhaba deyin.
Burçlarına Göre

Eğer tembelliğinizden nefes dahi almak istemiyorsanız usulca uzaklaşın Oğlaklardan. Sakın kararsızlıklar içinde boğuşmayın. Size göre basit bile gelse onun için önem arz eden her ne varsa dikkatle ele alın.
Burçlarına Göre

Kova yapmacık davranışlardan haz etmezler. Onlar muhabbetin dibine vuranların sevdalısıdır. Eğer onları sevip sayacaksanız bunu kalpten yapmalısınız. Yapmadığınızı anlarlarsa cehennemi yaşarsınız.
Burçlarına Göre

Balıklar irili ufaklı her türlü sürprizlere dayanamazlar. Küçük bir papatya minicik bir sakız bile mutlu etmeye yeter. Samimi ve candan bir yaklaşma onları kendinden geçirir. Düşüncelerinizi korkusuzca haykırın.
Burçlarına Göre

 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular