Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bol Eşyası Olanlar İçin Depolama Fikirleri

  • Konbuyu başlatan Muzik
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 2:00

Muzik

depolama-fikirleri-14.jpg


Eşyaların, giysilerin ve özellikle takıların iyi organize edilmesi çok önemlidir. Aksi takdirde istenilen her vakitte bulunamayarak bir köşede unutulabilirler. Eğer bolca giysisi, takısı ve diğer eşyaları bulunan bir kişi iseniz bütün bunları düzenlemenin ve depolamanın ne kadar zor olduğunu biliyor olmalısınız. Birkaç basit çözüm ile depo ve düzenleme şekillerinizi değiştirebilir ve bütün eşyalarınızın belli bir ahenk içerisinde bulunmalarına katkıda bulunabilirsiniz. Farklı ürünler için farklı çözümler bulunduğundan öncelikle düzenlemek ve depolamak istediğiniz eşyaların niteliğini belirlemeli ve buna göre çözüm için harekete geçmelisiniz.

Takılar Ve Şallar İçin Askı


Çok fazla şal arasından hızlı seçim yapabilmenin tek yolu şalların bir yerde asılı durmasıdır. Odanızın bir kısmına, kapı arkasına ya da daha pratik olarak eğer mümkünse gardırobunuzun kapağına monte edeceğiniz bir askı yardımıyla şallarınızı tek tek asabilirsiniz. Böylece ütülerinin bozulmasına da engel olmuş olursunuz.

Aynı yöntem kolye ve bileklikler için de uygulanabilir. Takılar için farklı olarak uygulanabilecek bir diğer düzenleme yöntemi ise duvara veya dolap kenarına konulan vidalar veya askılıklardır. Bu şekilde kolyeleri de kolaylıkla depolayıp kullanmak mümkündür.

Çekmeceleri Organize Edin
Depolamanın önemli bir kısmı dolap ve çekmece gibi depolama alanlarının en yüksek verimle kullanılmasıdır. Bu nedenle çekmece düzenleyiciler ve dolap içerisinde birbirine eş kutular kullanmak faydalı olacaktır.

depolama-fikirleri-1.jpg

depolama-fikirleri-2.jpg

depolama-fikirleri-3.jpg

depolama-fikirleri-4.png

depolama-fikirleri-6.jpg

depolama-fikirleri-7.jpg

depolama-fikirleri-8.jpg

depolama-fikirleri-13.jpg

depolama-fikirleri-13.jpg
 
  • Beğen
Tepkiler: eLa

Absnthe

www.Mevsim.Org
uye
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,891
Tepkime puanı
3,453
Puanları
113
Web sitesi
www.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Hmm. Teşekkürler İlerde Kızım Olursaki EGER Bu konuda bilgi vericem S:
 
  • Beğen
Tepkiler: eLa
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)