Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Boğa Burcu 2018

  • Konbuyu başlatan Eqe
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 7:12

Eqe

Boğa Burcu 2018 Falı

Sevgili Boğa burcu, 2018 yılında hayatınızın gidişatı sizi şaşırtacak olduğu gibi çevrenizde bulunan insanları da fazlasıyla şaşırtabilir. Şu an yolunda gidiyor gibi görünen hemen her şeyin aslında öyle olmadığını fark edeceksiniz. Geride bıraktığımız yıl içerisinde zorlukların arkasına saklanıyor ve başarısızlığınızı bu duruma dayandırıyordunuz. Şimdi ise zorluklar karşılaşmayacaksınız ve mücadele etmemek için bir bahaneniz de olmayacak.

Başarısızlıklardan dert yanmak yerine önemli dersler çıkartmanız ve bundan sonraki yaşantınızda aldığınız dersleri unutmadan devam etmelisiniz. Geçen yıldan bu yana hayatınızda bulunan olumsuzlukların izlerinden yavaş yavaş kurtulacaksınız Boğa burcu. Bazılarınız iş veya özel hayatlarından ister istemez uzaklaştı. Farklılığı fazlasıyla hissedeceğiniz için biraz olsun toparlanmaya başlayacaksınız.

2018 yılının tamamında gelişmelerden keyif almayı başarırsanız her şey istediğiniz gibi olabilir. Kendinize yeniden güvenmeli ve hırslı yapınızı biraz daha açığa çıkartmalısınız. Keyif alacağınız altı aylık bir süreç 2018 yılında sizi bekliyor. En azından Haziran 2018'e kadar olan dönemi en iyi şekilde değerlendirmeye çalışmalısınız Boğa burcu. Geçmişin izleri de yavaş yavaş silineceği için kendinizi daha enerjik ve pozitif hissedeceksiniz.

Boğa burcu, 2018 yılında özellikle iş ve kariyer hayatınızda hali hazırda var olan sorumluluklarınızın biraz daha artmasına müsaade ederseniz her şeyin daha da zorlaşmasına sebebiyet verebilirsiniz. Ne yaptığını bilen davranışınız ve ön plana çıkma isteğiniz bazen sizi başarısızlığa sürüklüyor. Yaşınız kaç olursa olsun özellikle iş ve kariyer hayatınızda öğreneceğiniz daha çok şey olabileceğini unutmamalısınız.

Yaratıcılığınız, 2018 yılında iş ve kariyer hayatınızda daha fazla dikkat çekecek. Üstesinden gelemediğiniz bir sürü işi bu özelliğiniz sayesinde çözümleme fırsatı elde edeceksiniz. Bazı Boğa burcu insanları Haziran 2018'e kadar olan süreçte sürekli olarak yeni iş arayışlarına yönelebilir. Sıkıntı ve sorun herkesin iş hayatında olduğu gibi sizin de iş hayatınızda var Boğa burcu. Pes etmeyi kendinize yakıştırıyorsanız, iş ve kariyer hayatınızla her şeyi olduğu gibi kabul etmeye devam etmelisiniz.

Boğa burcu, geçmişten bu yana hem burcunuzun karakteristik özellikleri sayesinde hem de yaşadığınız olumsuz tecrübelerden dolayı her geçen gün biraz daha güçlendiniz. İş ve kariyer hayatınız söz konusu olduğunda inatçı ve dik duruşa sahipsiniz. Bu nedenle, sizinle birlikte çalışanlar kendilerini hep diken üzerinde hissetmekte. Sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bu gelişmeler yıpratıcı da olabilir güçlendirici de.

Haziran 2018'e kadar olan süreçte sadece iş ve kariyer hayatınızla değil aşk ve ilişki yaşantınızla da bolca ilgilenmek durumunda kalacaksınız Boğa burcu. İş hayatınızda ki sert tutumunuza benzer tutumu aşk hayatınızda sergilerseniz, iş hayatınızda işe yarasa da aşk hayatınızda sonlanmalara neden olabilir. Birlikteliğinize her zamankinden daha fazla ilgi ve özen göstermeniz gerekiyor. Aşk hayatınızda yapıcı olmak zorundasınız Boğa burcu.

Neptün, Haziran 2018'e yaklaştığınızda burcunuzla etkileşim içerisine girecek ve bundan dolayı ayrılıklar yaşanacak. Çoğunuzun ileriye yönelik düşündüğü ilişkileri bu dönem içerisinde son bulabilir Boğa burcu. 2018 yılının Haziran ayına kadar olan sürecinde dik durmalı ve duygusal açıdan bir kırgınlık yaşasanız dahi bunları kafaya takmamayı öğrenmelisiniz. Kolay değil ancak siz üstesinden gelebilecek güce sahipsiniz.

Aşk hayatınız veya sosyal yaşantınızda yaşanacak sorunlar gezegenlerden kaynaklı olacak ancak hepsinin de aynı nedenden dolayı geleceğini beklemek mantık dışı olacaktır. Bu süreç içerisinde herhangi bir neden arayışında girmek istiyorsanız öncelikle kendinizi daha sonra partnerinizi en son da gezegenlerden gelen etkiyi sorgulamalısınız. Çok kesin ve net konuşmamaya dikkat edin. Örneğin, tanışalı üç veya beş gün olmuş kişiye evlilik gibi sözler vermemeye çalışın.

Boğa burcu, 2018 yılına birliktelik içerisinde giriyor ve birlikteliğinizden de son derece memnunsanız fırtınalı süreci kendi başınıza atlatmak yerine partneriniz olan kişiyle el ele vermeli ve birlikte mücadele etmelisiniz. Yalnız olan Boğa burcu insanları zaten pek bir sorun beklemiyor. Onları ilgilendiren en önemli kısım fırsatlar. Merak etmeyin yalnızlık prens ve prensesleri, Haziran 2018'e kadar bolca fırsatınız olacak ancak belirttiğimiz olumsuz gelişmeler sizi de etkileyebilir, aklınızda bulunsun.

Boğa burcu, 2018 yılının ikinci yarısından itibaren iş, aşk ve arkadaşlıklarınız daha da olgunlaşacak. Geçen yarıda sonlanmalar ve başlangıçlar çokça kez olmuş olabilir. Yılın ikinci yarısında hayatınızın her alanını ilgilendirebilecek temiz sayfalar açmalısınız. Yeni süreç sizi o kadar memnun edecek ki, yılın ilk yarısını tamamen aklınızdan çıkartacaksınız. Öncelikle iş ve kariyer hayatınızdan bahsedelim.

2018 yılının ikinci yarısı iş ve kariyer açısından başarılarla dolu olacak Boğa burcu. Atacağınız adımlardan daha da fazla emin olacaksınız. Yılın ilk yarısında da öyleydi ancak sonucunda aksaklıklar yaşanıyordu, ikinci yarısında ise sonucu başarıyla dolu olacak. Bu süreç içerisinde iş ve kariyer açısından sizden daha fazla tecrübeye sahip bir kişiyle tanışacaksınız. Bu kişi size önemli bilgiler verebilir. Gözünüzü ve kulağınızı olabildiğince açmaya çalışın.

İş ve kariyer açısından elde ettikleriniz geçici değil kalıcı olacak Boğa burcu. Aşk ve ilişki hayatınızda da olumlu gelişmeler yaşanacak. Bu dönem içerisinde başlatacak olduğunuz bir ilişki sizin sandığınızın aksine uzun süreli olacak. İlk başlarda pek ilgili olmasanız dahi zaman geçtikçe daha fazla bağlılık hissedeceksiniz. Sahip olduklarınızın kıymetini daha fazla anlayacaksınız. Yüzünüz gülecek, aradığınız mutluluğu bulacak ve güvende hissedeceksiniz. Belki de en önemlisi kendinizi güvende hissedecek olmanız.

Boğa burcu, 2018 yılında sizi nelerin beklediğini, neler yaşayacağınızı aktardık ancak tüm bunlarla olumlu veya olumsuz mücadele etmek için de mutlaka sağlığınıza ihtiyacınız olacak. Hedeflediğiniz hayata ulaşmak ve istediğiniz mücadeleyi ortaya koymak istiyorsanız sağlığınızı yakından takip etmeniz gerekiyor Boğa burcu. 2018 yılının ilk yarısında yorulacaksınız ancak yılın ikinci yarısı sizi fazlasıyla mutlu edecek.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular