Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bir Tişört ile Kaç Kombin Yapabiliriz ?

Katılım
9 Eyl 2018
Mesajlar
1,257
Tepkime puanı
1,751
Puanları
113
Yaş
30
Konum
İstanbul
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

Bir Tişört ile Kaç Kombin Yapabiliriz?
5268


Beyaz bir tişört, ister v yakalı olsun, ister yuvarlak yaka, daha açık, daha kapalı farketmez, herkesin dolabında vardır. Bunu kaç farklı kombin yapabiliriz hiç düşündünüz mü? Her şeyin üstüne olur tabi. Ama daha estetik düşünmek için bir modacı gibi bakmak gerekli. Hem böylelikle işimizi de riske atmamış oluruz.

Çağla Şikel kendi kanalında bizlere modadan, sağlıktan, spordan haber vermek için bu tarz videolar çekiyor. Çok da sıcak samimi sohbetiyle keyifli bir hale getiriyor. Hem videoları öyle uzun uzun da değil. Boş laf da yok. Gerekli olanları bizlerler paylaşıyor. Sonuçta bir manken olarak kendi uzmanlık alanı güzellik. Belki bir öğretmen, belki bir doktor, mühendissiniz ya da bir ev hanımı, ya da her hangi bir iş yapıyorsunuz. Vaktinizi güzellikle ilgili araştırmalar yapmak yerine kendi uzmanlık alanınızla doldurduğunuz için vakit bulamıyorsunuz. Zaten gerek de yok bu konuda uzmanlık alanı olan insanlar var ve bizlerle internet sayesinde bu konudaki bilgilerini paylaşıyor..

Dışarda görüp vay be ne havalı dediğimiz o kadınlar artık sırlarını bizlerle paylaşıyor ve herkes artık o kadınlar kadar havalı olabilir. Gidersiniz mağazaya havalı bir beyaz tişört almak istersiniz. Giyersiniz yine hayalinizdeki gibi olmaz. Çünkü kombin yapmayı bilememişsinizdir.

Çağla Şikel bir beyaz tişörtle 4 farklı kombin yapmış. Yazın geldiği bu günlerde de beyaz tişört kadınların en çok tercih ettiğidir muhtemelen.. Bakalım nasıl kombinlermiş bu kombinler..


 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular Forum Tarih
EUPHRAT Moda 13 816
Minikçe Moda 0 343

Benzer konular