Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Beyaz renkli ayakkabı temizliği

Katılım
14 Mar 2017
Mesajlar
308
Tepkime puanı
355
Puanları
63
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:


Ayakkabılarınızı Nasıl Temizlemelisiniz ...
Çoğumuz ayakkabılara, pek çok anlam yükleriz. Hangi marka, hangi renk , hangi stil…Gerçekten de ayakkabılar insanın bütünlüğünü tamamlayan bir son dokunuş gibidir; ve ayakkabılarına bakarak biri hakkında genel bir kanıya sahip olabilirsiniz. Peki kirli bir ayakkabı giyiyorsanız, sizin için ne söylüyor olabilirler?
Sadece sıradan bir günde sıradan bir çift ayakkabı giymiş; ve talihsiz bir şekilde çamura basmış olabilirsiniz. Bu durumda ayakkabılarınızı nasıl temizleyeceğinizi bilmeniz gerekiyor. Bu yazıda ayakkabılarınızı nasıl temizleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.
Ayakkabı Nasıl Temizlenir?
Beyaz ayakkabılar nasıl temizlenir

İster klasik ister spor ayakkabı olsun tüm beyaz renkteki ayakkabılarınızın temizliği için ihtiyacınız olan şeyler bir bez parçası, biraz ılık su , deterjan, eski yumuşak kıllı bir diş fırçası ve bir miktar beyazlatıcı diş macunudur. İşe, ayakkabılarınızın bağcıklarını çıkarıp çamaşır deterjanı katılmış bir miktar ılık suya sokmakla başlayabilirsiniz. Sonrasında elinize yumuşak bir bez parçası alın, deterjanlı ılık suyla biraz nemlendirin ve ayakkabılarınızı silmeye başlayın. Ayakkabınızı kirlenen bezle tekrar kirletmemek için sık sık suya batırın ve işlemi tekrarlayın. Silme işleminden sonra eski yumuşak bir diş fırçasına bir miktar beyazlatıcı diş macunu sıkın ve ayakkabınızı dairesel hareketlerle fırçalayın. Bu işlemi taban için de uygulayın. Fırça işlemi de bittikten sonra, temiz suyla nemlendirilmiş bez parçası ile ayakkabınızın üzerindeki diş macununu tamamen temizleyin. Deterjanlı suda beklettiğiniz bağcıklarınızı da duruladıktan sonra bağcıkların ve ayakkabıların tamamen kurumasını bekledikten sonra bağcıklarınızı bağlayın ve tertemiz ayakkabılarınızın keyfini sürün.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)