Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ben Bazen...

Katılım
17 Eyl 2018
Mesajlar
660
Tepkime puanı
834
Puanları
93
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

ben bazen.jpgKarlar yağdı ‘aşık oldum’ ben… Saçlarım bembeyaz oldu. Hiç üşümedim ve korkmadım sensizlikten. Çünkü damarlarımda akan kan sendin. Soğuk gecelerde kaybettim seni. Bembeyaz kar tanelerinde aradım durdum seni.

Aradan geçen zamana rağmen hala sevebiliyorum seni. Çünkü bu senin bana olan sevginden kaynaklanıyor. Sevmeyi öğrettin bana, çünkü sevgimi hak edebilen tek insan sensin. Ama bir gerçek var ki seni ne zaman düşünsem tüm sorunlarım ortadan kayboluyor. Kopuyorum adeta hayattan. Senli düşünceler doluyor kalbimin en ücra köşesine. Sebebi sensin. Yanıyorsam kor ateşlerde sebebi sensin. Yalnızlardaysam sebebi sensin. Ayyaşa vurmuşsa yüreğim nedeni sensin. Ya bir gün uyanırsam ve seni bulamazsam yanımda. Dile geliyor bu sarhoş kalemim. Tüm mutluluklar sizin olsun. Mutluyum kırık paslı odamda.

Hadi anlat bana hiç mi sızlatmadı için. İçimde ki kor yangını ne yangınlarla söndürdüm ama fayda etmedi. Nereye saklandın gene. Hani çok küçüktü dünya. Neden hala bulamıyorum seni. Hangi kör karanlık aldı seni benden. Hiç bir şeyim kalmadı. Karanlık ve sadece boşluk…
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular