Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Başak Burcu 2018

  • Konbuyu başlatan Eqe
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 6:08

Eqe

[h=2]Başak Burcu 2018 Falı[/h]Sevgili Başak burcu, 2018 yılında ortaya çıkartacak olduğunuz cesaret sayesinde özellikle de kariyer yaşantınız ve eğitiminizde üst düzey adımlar atacaksınız. Zihinsel açıdan yaşadığınız sorunlar bu yıl yavaş yavaş ortadan kalkmaya başlayacak. Hayatınızın herhangi bir bölümünden memnun değilseniz bu yılı en iyi şekilde değerlendirmeli ve kendinizi değişime hazırlamalısınız. Hırslı yapınıza ihtiyaç duyacaksınız.


Hayatınızda köklü değişimler yapmak isterken çevrenizdeki kişilere karşı kesinlikle sert bir tavır ortaya koymamanız gerekiyor. Davranışlarınız çevrenizde bulunan ve size değer veren kişilere farklı gelebilir. İletişim yeteneğiniz 2018 yılının ortalarına kadar düşüşte olacağından dolayı Haziran 2018'e kadar sarf ettiğiniz kelimelere dikkat etmelisiniz. Düşünmeden konuşmak, yalnız kalmanıza neden olabilir Başak burcu.


2018 yılında her insan gibi mutlaka siz de kendinizi düşüneceksiniz ancak önemli bir adım atmadan önce karşınızdaki kişileri de düşünmenizde yarar var. Değişim, isteseniz de istemeseniz de sizi bulacak. İkili ilişkilerinizde elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmalısınız. Önünüzdeki süreç ne kadar zorlayıcı olsa da etkilerini daha az hissetme şansınız olacak. Hem fiziksel hem de zihinsel açıdan Haziran 2018'e kadar kendinizi güçlü tutmaya ihtiyacınız var.


Başak burcu, 2018 yılının ilk yarısında herhangi bir hata yaparsanız iç dünyanıza kapanıp, zihinsel olarak kendinizi zor duruma sokmak yerine hatanın üzerine gitmeli ve kendinizi toparlamaya çalışmalısınız. Burcunuzun özelliklerinden dolayı detaycı bir yapıya sahip olmanıza rağmen gözden kaçırdığınız çok fazla şey var. Önemsiz gibi görünen etkiler size her açıdan zarar vermekte Başak burcu. Sorumluluklarınız Haziran ayına kadar üst seviyede olacak.


Önünüzde bulunan altı aylık süreci en iyi şekilde yönetmeniz gerekiyor. Kendinize bir sınır koymalı ve yol haritası çizmelisiniz. Özellikle de iş ve kariyer hayatınızda her şeyi yoluna koymak gibi bir düşünceye sahipseniz mutlaka ikili ilişkilerde elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Kariyerinizde çok büyük sorunlarla karşılaşmayacak olsanız da zorluk çekeceksiniz. Emin olamadığınız işlerden olabildiğince uzak kalmaya çalışın.En azından 2018'in Haziran ayına kadar olan süreçte pek fazla risk almamaya çalışın. Çalışmalarınızın devamlılığı olsun istiyorsanız cesaretinizi daha fazla ön plana çıkartmalısınız. Şimdiye kadar ulaştığınız başarıları sorgulama ihtiyacında hissedeceksiniz kendinizi. Devamlılığı olan başarılar sizin kendinize daha fazla güvenmenizi sağlayacaktır. Rekabete hazırlanmalısınız. Doğru adımlar atmanız şart.


Başak burcu, 2018 yılının Haziran ayından sonraki sürecinde yüzünüz yavaş yavaş gülecek. Hep daha iyisine sahip olmak için attığınız adımların karşılığını alacaksınız. Hedeflediğiniz konuma emin adımlarla ilerleyeceğiniz için motivasyonunuz da yükselecek. Uzun süredir beklediğiniz başarılara bu süreç içerisinde ulaşabilirsiniz. Kararlı olmalı ve her türlü zorluğun üstesinden geleceğinize mutlaka inanmalısınız.


Yolunda gitmeyen her ne varsa Haziran ayından sonra yoluna girecek Başak burcu. Rahat nefes alacak ve önünüzü daha net görebileceksiniz. İş ve kariyer hayatınızda sizi bekleyen etkileri artık biliyorsunuz. Aşk ve ilişki hayatınız söz konusu olduğunda genel olarak gülen yüze sahip olacaksınız. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızda hiç beklemediğiniz ve ön göremediğiniz sıkıntılar yaşandı. Bazılarınız ayrılık gibi gerçekle yüzleşmek zorunda kaldı.


2018 yılında her şey geride kalıyor. Hem siz hem de partneriniz olan kişi birlikteliğinizin kıymetini bileceksiniz. Böylelikle herhangi bir sorunla karşılaştığınızda birbirinize sıkı sıkıya sarılacak ve el ele mücadele edeceksiniz. Aşk hayatınızda değişim istiyor ve artık partneriniz olan kişiye karşı hislerinizin eskisi kadar kuvvetli olmadığını düşünüyorsanız atmanız gereken adımı da biliyorsunuz.


Başak burcu, bazılarınız alışkanlığı aşk sanmakta. Düşüncelerin bu yönde olması veya gerçekleri göremiyor olmanız duygusal açıdan sıkıntı yaşamanıza neden oluyor. Aşk hayatınızda kontrolü elinizde bulundurmalısınız. Aşk ve ilişki hayatınızda hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız kendinizi biraz olsun geri planda tutmalı ve hayatınıza girecek olan kişiyi tanımaya çalışmalısınız.


Haziran 2018'den sonra birlikteliğinizin çıkmaza girdiğini düşünecek, uzaklaşacak ve partnerinizin hislerini önemsemeyeceksiniz. Veya tam tersi, birlikte olduğunuz kişi sizin ne istediğinizi veya ne anlatmak istediğinizi görmezden geliyor olabilir. Başta da söylediğimiz gibi alışkanlığı aşk zannetmemelisiniz. Ayrılık her ne kadar zorlu bir karar olsa da mutluluğunuzun avuçlarınızın içinden kayıp gitmesinden iyidir.


Yalız olan Başak burcu insanları, 2018 yılının ikinci yarısında sosyal hayatınızdan faydalanmayı bileceksiniz. Arkadaş ortamınıza girecek olan bir kişi sizin hislerinize karşı kayıtsız kalamayacak. Geride bıraktığımız yıllarda birliktelik yaşadığınız kişiyle yeniden bir araya gelebilirsiniz. Atacağınız adımlarda karar tamamen size kalmış bir şey. Unutmayın, kararlar neticesinde mutlu da olursunuz mutsuz da.


Çevrenizde bulunan ve size iyi gelmeyen insanlar var Başak burcu. Bu kişilerden dolayı sürekli gerginlik içerisine giriyorsunuz ve bu da sağlığınız üzerinde olumsuz etki yaratıyor. Sağlığınıza önem verdiğinizi düşünüyorsunuz ancak verdiğiniz önem sandığınız kadar büyük değil. 2018 yılında doktor kontrolüne gitmelisiniz. Geçmişten gelen sağlık sorununuzla ilgili de güzel gelişmeler yaşanacak.

 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular