Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bağısıklığımızın gücünü arttırmak ?

• Konbuyu başlatan ahu
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:39

ahu

bayan

İtibar Puanı:

Bağışıklığımızın gücünü yitirmesi gibi durumlarda çabuk hastalanma gibi problemler çıkıyormuş. ben bunu duyunca durmadım araştırdım bir çok kişiden de tavsiye aldım en sonunda kyani arkasından sağlık üçgenine karar verdim. Ürünü 1 haftadır sabah,öğle,akşam olacak sekilde kullanıyorum. Bu düzende gidersem daha erken bile sonuc alabilirim diye düşünüyorum ekstra olarakta su tüketimimi ve uyku düzenimi kontrol altına aldım zaten markanında nitro nutrition beslenme elçilerine özel bi yenilenme programı hazırlanmış cok ünlü olna mark macdonal adında bir yaşam kocu ile ona da katılacağım. Sizler takviye kullanımının etkilerini yaklaşık ne kadar sürede gördünüz ?

İtibar Puanı:

Ben takviye ilaç vs ye karşıyım olucakda doğal yollardan olması gerektiğini düşünüyorum

images-24.jpg

Doğadan toplanipta yapılan kozalak şurubunu denediniz mi hiç doğal ve katkısız bağışıklık artırıcı ve hastalıklardan koruyan kozalak şurubu nu tavsiye edebilirim size. Onun disinda ilaç ve takviye denilen şeyleri içmem.

Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)