Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Backlink Analiz Site Önerileri

  • Konbuyu başlatan Eqe
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 2:29

Eqe

Sitenizi çok daha iyi bir alana getirmek istiyorsanız link profilinizi iyileştirmeniz gerekecek. Çevrenizde sizlere linkler işe yaramaz diyen kişiler olabilir. Fakat bu sözlere aldırış etmemelisiniz. Sitelerin birlikte olan bağlantılarını anlamlı bir hale getirmek istiyorsanız linkler bu anlamda çok önemlidir. Eğer yeni bir link çalışmasına başlayacaksanız yapmanız gereken ilk işlem; mevcutta bulunan link yapınızı incelemektir. Yalnız siteniz yeniyse link çalışmalarını yapmanız anlamsız olabilir. Siteniz belli bir süredir internet aleminde yer alıyorsa link çalışması yapmanız mantıklı olur.

Ahrefsh
Backlink analiz konusunda Ahrefsh en fazla tercih edilen ve en iyi analiz araçlarından birisidir. Ahrefsh sizlere sadece link yapınız hakkında bilgi vermez. Aynı zamanda anahtar kelimeleriniz hakkında da sizlere bilgi verir. Aynı zamanda rakiplerinizin durumlarını incelemek için de kullanabileceğiniz en uygun araçlar arasında yer almaktadır. Ahrefs sayesinde bulduğunuz bütün linkleri inceleyebilirsiniz.

Cognitive SEO
Cognitive SEO baktığımız zaman bir backlink analiz aracı değildir. Sitenin içeriğinde birçok farklı araçta yer almaktadır. Backlink aracı bunların arasından sadece birisidir. Site aslında her ne kadar çok fazla tercih edilmeyen araçlar olsa bile site yinede çok güçlü özelliklere sahiptir. Sitelerin link profillerini incelemek için kendi sitenizi veya rakip siteyi araştırarak sürekli takip altında kalabilirsiniz.Linkody
Linkody sitesinin işleyiş biçimi biraz farklıdır. Site sizlere tek tek sitelerin link kontrolünü yapmaktan kurtulma avantajını sizlere sunar. Çünkü sitede link kontrolünüzü otomatik bir şekilde yapabilirsiniz. Bu sayede geriye kalan vakitlerinizi daha farklı işlerle uğraşarak harcayabilirsiniz. Site her geçen daha fazla popüler hale gelmeye devam ediyor. Sitenin en büyük özelliklerinden birisi ise; yeni bir link kazandığınız veya link kaybettiğiniz zamanlarda site sizlere bildirim gönderir. Bu şekilde gereksiz olan linklerden kurtulabilirsiniz.


Kerboo
Bu siteyi çok fazla duymamış olabilirsiniz. Fakat ara monitor özelliğiyle linklerinizi takip etme imkanı veriyor. Link kaldırma ve link oluşturma çalışmalarınız için anlık bir şekilde bilgilere ulaşım sağlayabileceğiniz önemli bir araç konumundadır. Sitede her veriyor tek tek incelemeniz gerekiyor. Sitede özel bilgiler yer almamaktadır.

Link Research Tools
Aslında sitenin adı bile birçok şeyi anlatmaktadır. Bu aracı link araştırma işlemleriniz için kullanarak siteniz hakkında bildiğiniz bütün detaylara ulaşabilirsiniz. Araç sayesinde edindiğiniz linkleri birçok veri sinyali üzerinden rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Site üzerinden yapacağınız işlemlerin sayısı bununla sınırlı değildir. Link yapılarına dair birçok işlemi siteden yapabilirsiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular