Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Babel

Fineas

Epik
uye
Katılım
14 Mar 2018
Mesajlar
4,287
Tepkime puanı
5,416
Puanları
113
Konum
İzmir
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

TANITIM
Lüks otel Babel'de yılbaşı partisi vardır. Kendi durumundan memnun olmayan ve mutsuz otel çalışanı Kota, kaderinin yılbaşı ile değişeceğinden henüz habersizdir. Kendi gibi otel çalışnaı olan Yukiko’ya aşıktır ancak henüz itiraf edememiştir.

Gizemli misafirler Ozaki ve Naomi’nin gelmesinin ardından kavgada çıksa da, Gece bunun dışında problemsiz sona ermiştir. Sabah Kota Ozaki’nin Yukiko’ya samimi davranışlarını fark eder ve kıskançlık krizi yaşar. İşi gözden çıkarmıştır ve Ozaki’yi yumruklayıp işten ayrılacaktır. Ama harekete geçmeye fırsat bile bulamadan garip bir deprem olur ve Yukiko ölmüştür. Garip olansa her şeyin donmuş gibi durmasına karşın çalan Resepsiyon telefonudur. Telefondaki ses ona 5 Dakka içinde kral dairesine gelmesi gerektiğini ve Dünya’yı sadece onun kurtarabileceğini söyler.

Tanımadığı bu gizemli misafir onu test etmek için bir gün öncesine onu göndereceğini söyler. Aynı şekilde ve olaylarla örülü bir gün öncesinde kendini bulunca soluğu Kral diresin de alır. Adının Yang olduğunu öğrendiği adam ona, zamanın koruyucusu oluğunu ve bu görev devretmek için onu seçtiğini söyler.

3. Dünya savaşı kapıdadır ve teröristlerin ilk saldırı yeri Babel otelidir. Görevi ise onları durdurmaktır…
181291.jpg

DİĞER İSİMLERİ
Romaji:
Babel
Orijinal: BABEL

BİLGİ
Kategori:
Manga
Cilt sayısı: Bilinmiyor
Bölüm sayısı: Bilinmiyor
Yayım: 27 Ara 2014 - ?
Dergi: Heros
Eser: Noriyoshi Inoue (Çizim), Hanta Kinoshita (Hikâye)
Türler: Aksiyon, Bilimkurgu, Seinen

İSTATİSTİKLER
Puan:
7.25
Sıra: 6065
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)