Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ayla

Muzik

,9T50RGAmOky1y2nYh_yVog.jpg


"Ayla"


Türkiye'nin oscar adayı olarak açıklandığından beri her yerde karşımıza çıkar oldu "Ayla". Bu umut verici. Bir şekilde uğraşıldığının, lobi çalışmalarının vs sinyalini veriyor çünkü. Kore savaşı sırasında karşılaştığı küçük kızla yakınlık kuran Süleyman Astsubay'ın gerçek hikayesini anlatan film gözyaşı garantili. Böyle gerçek hikayelerin dokunaklı olacağım diye sınırı aştığını biliyoruz. Olsun, yeter ki oscarı alsın, kıvamına geldiğimiz için eleştiri oklarını kendimize saklıyoruz. İsmail Hacıoğlu, Ali Atay, Taner Birsel, Meral Çetinkaya, Damla Sönmez gibi iyi oyuncuların rol aldığı Can Ulkay imzalı filmin yolu açık olsun.
 

AyLa

,9T50RGAmOky1y2nYh_yVog.jpg


"Ayla"


Türkiye'nin oscar adayı olarak açıklandığından beri her yerde karşımıza çıkar oldu "Ayla". Bu umut verici. Bir şekilde uğraşıldığının, lobi çalışmalarının vs sinyalini veriyor çünkü. Kore savaşı sırasında karşılaştığı küçük kızla yakınlık kuran Süleyman Astsubay'ın gerçek hikayesini anlatan film gözyaşı garantili. Böyle gerçek hikayelerin dokunaklı olacağım diye sınırı aştığını biliyoruz. Olsun, yeter ki oscarı alsın, kıvamına geldiğimiz için eleştiri oklarını kendimize saklıyoruz. İsmail Hacıoğlu, Ali Atay, Taner Birsel, Meral Çetinkaya, Damla Sönmez gibi iyi oyuncuların rol aldığı Can Ulkay imzalı filmin yolu açık olsun.Başarılı olmasını temenni ederim
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)