Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aslan Burcu 2018

  • Konbuyu başlatan Eqe
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 5:54

Eqe

[h=2]Aslan Burcu 2018 Falı[/h]Sevgili Aslan burcu, 2018 yılında hayatınızın her alanında şimdiye kadar olduğundan çok daha fazla ön plana çıkacaksınız. Sosyal yaşantınız genel olarak sizi memnun eden hareketliliğe sahip. Eğitim hayatına devam edenler hem eğitim hem de sosyal hayatlarını aynı ortamda devam ettirme şansına sahip ve bu da özellikle aşk açısından size dolu dolu fırsatlar sunmakta. 2018 yılının ilk günlerinden son günlerine kadar yüzünüz gülecek.


İş ve kariyer açısından yarım kalan girişimleriniz varsa yeni yıl itibariyle elinizden geleni yapacak ve arzu ettiğiniz başarıya adım adım yaklaşacaksınız. Öncelikle iş ve özel hayatınızı birbirinden ayırt etmelisiniz. Kontrolü kaçırdığınız zaman sorumluluk ve uğraşlar altında eziliyorsunuz. Belki de başarısız olmanızın nedeni de tam olarak bundan kaynaklanmaktadır. Genel olarak gelişmeleri kontrolünüz altında tutacaksınız ancak aksine gelişen durumlarda olmayacak değil.


2018 yılında iş ve kariyer açısından fazlasıyla şanslı olacak olmanıza rağmen yine de tedbiri elden bırakmamanızda yarar var. Doğru adımlar atar ve doğru noktaya odaklanırsanız pastanın büyük dilimini siz alabilirsiniz. Üstünüz olan kişilerle veya çalışma arkadaşlarınızla aranızı iyi tutmanız gerekiyor. Birlikte iş yaptığınız kişilerle paylaşıma açık olursanız daha olumlu adımlar atabilirsiniz.


Çalışmalarınızı daha doğru yapabileceğiniz için yaşam standardınızı da yükseltme imkanı elde edeceksiniz. Kendinize geçen yıldan daha fazla güveneceksiniz. Cesaretiniz de her geçen gw3esün artacak. İçinde bulunduğunuz durum sizi memnun etmiyorsa köklü değişiklikler yapmak yerine ufak ufak büyük değişimler yapmanız daha doğru olacaktır. Sizin en büyük eksikliğiniz yeteneklerinizden en doğru şekilde yararlanamıyor olmanız.


Aslan burcu, 2018 yılında iş ve kariyer hayatınızda yapacak olduğunuz anlaşmalar dikkat çekici olacak. Başlangıcı ne kadar iyi yaparsanız ilerlemelerde de o kadar şanslı olursunuz. Sorumluluklarınız ne kadar artarsa artsın. Siz kolaylıkla üstesinden gelebilecek güce sahipsiniz. Zorlukları gözünüzde büyütürseniz bir adım dahi ileriye gidemeyebilirsiniz. Harekete geçmek için beklemeyin. Sergilediğiniz tutum sizi başarıya götürüyorsa insanları memnun etmese de sergilemeye devam edin.


Aslan burcu, 2018 yılının başından sonuna kadar aşk ve ilişki hayatınız sizin için daha önemli olacak. Ortaya belirli düzeyde fedakarlık koyuyorsunuz ve yaptıklarınızın hepsi aşk hayatınızda mutlu olmak ve huzuru yakalamak için. Aşk hayatınızda da birtakım değişiklikler olacak ancak korkmayın, köklü ve yıpratıcı değil. Ayak uydurmakta başarılı olursanız hemen her şeyi lehinize çevirme imkanı elde edersiniz.


Aşk hayatınıza yöneldiğiniz bu yıl içerisinde kuracağınız birlikteliğin temellerini daha sağlam atabilirsiniz. Sadece bir ilişkiniz olsun diye birliktelik kurmadığınız sürece hayal kırıklığına uğrama riskinizi de ortadan kaldırırsınız. İlerisinin net olarak görünmediği birlikteliğe başlamak ve zaman harcamak anlamsız olacaktır. Sizin yaşınız kaç olursa olsun daha ciddi birliktelik arayışında olmanız gerekiyor.


Birlikteliği olan Aslan burcu insanları, 2018 yılında yönetme ve kontrolle ilgili sıkıntı çekeceksiniz. Genel olarak burcunuzun özelliklerinden dolayı birlikteliğin baskın ve yönetici tarafı siz oluyorsunuz ancak bu yıl işler biraz tersine dönecek gibi duruyor. Partneriniz olan kişi sizin davranışlarınızdan biraz olsun rahatsızlık duyabilir. Burada önemli olan ufak şikayetler karşısında dahi sizin sakin kalıp kalmamanız.


Aslan burcu, partneriniz olan kişi sizinle ilgili en ufak anlaşmazlık yaşadığında gereğinden fazla tepki gösterebiliyorsunuz. Uzaklaşmaların ve en ufak tartışmaların dahi her geçen gün büyümesi tamamen bundan kaynaklanmakta. İlişkinizle ilgili herhangi bir karar almadan önce sadece kendinizi değil karşınızdaki kişiyi de düşünmelisiniz. Siz, ne olursa olsun aşk hayatınızın devamlılığı için çabalayın, her şey zamanla düzelecek.


2018 yılı yalnız olan Aslan burcu insanları için de son derece önemli. Herkesin hayatında olduğu gibi sizin de hayatınızda başlangıçlar ve bitişler olabilir. Yalnızlığınızı kendinize pek fazla dert etmemeye çalışın. Sosyal hayatınızı en iyi şekilde değerlendirirseniz aradığınız aşkı bu yıl bulabilirsiniz ancak sizin arayışta olmanız birçok kişiyle bağlantı kurmanıza neden oluyor. Güven vermeli ve herkesle bağlantı içerisinde olmaktan kaçınmalısınız.


Aslan burcu, 2018 yılında genel olarak istediklerinizi elde edebileceksiniz. Belki de bu yılın en dikkat çekici gelişmesi sorumluluklarla ilgili olacak. Hayatınızın her noktasında sorumluluklarınıza daha fazla zaman ayıracaksınız ve en güzeli de zamanında harekete geçeceksiniz. Yaşantınızın kalitesini istediğiniz düzeyde geliştirebilirsiniz. Değerlendirmeler yaparken de ayrıntıları gözden kaçırmamaya çalışın.


Her şey iyiye giderken sizin de yaşantınıza mutlaka ayak uydurmanız gerekmekte ve bunun içinde sağlığınızı en iyi seviyelerde tutmalısınız. Bu yılın ilk günlerinde sağlık kontrolüne gitmelisiniz. Çoğu Aslan burcu insanı kendilerini iyi hissetmediğinde doktora gitmek yerine bildikleri veya kulaktan dolma ilaçlar kullanmakta. Doktorların sizin sağlığınız için önemli olduğunu unutmamalısınız. Doktora gitmek de size zor gelmemeli Aslan burcu.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular