Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Aşktı Bu" Gitar Deneme (:

İtibar Puanı:

birkaç gündür taktım bu şarkıya, youtube de döngüye aldığım tek parça artık. sonra merak ettim söyleyebilir miyim diye ve bir deneme yaptım. elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalıştım bakalım ( :

İtibar Puanı:

birkaç gündür taktım bu şarkıya, youtube de döngüye aldığım tek parça artık. sonra merak ettim söyleyebilir miyim diye ve bir deneme yaptım. elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalıştım bakalım ( :

süper . bence Redd den aşağı kalır yanı yok.Süper bir yorum olmuş.Yüreğinize sağlık
Gulll.gif
@lastsamurai

İtibar Puanı:

süper . bence Redd den aşağı kalır yanı yok.Süper bir yorum olmuş.Yüreğinize sağlık @lastsamurai

çok teşekkür ederim @Minikçe beğenmene sevindim. biraz rahat olabilsem, mesela ayakta olsam, ses sistemim güzel falan olsa inan onun kadar iyi okuyabilrim, oturunca diyaframım bükülüyor ve nefesimi iyi kullanamıyorum ve rahat çalamıyorum. yoksa biraz iş var bende yani :)

İtibar Puanı:

çok teşekkür ederim @Minikçe beğenmene sevindim. biraz rahat olabilsem, mesela ayakta olsam, ses sistemim güzel falan olsa inan onun kadar iyi okuyabilrim, oturunca diyaframım bükülüyor ve nefesimi iyi kullanamıyorum ve rahat çalamıyorum. yoksa biraz iş var bende yani :)
var var :D

Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)