Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Askılarda Kayma Sorunu Nasıl Çözülür ?

Muzik

Özenle ütüleyerek astığınız kıyafetlerinizin askıdan düşüp kırışmasından sıkıldınız mı? Size önereceğimiz yöntemlerle bu sorundan tamamen kurtulabilirsiniz.
Dolap düzenini sağlamak için kullanılan askılar, bazen düzeni sağlamak yerine daha çok karışıklık çıkarıyor. Yumuşak kumaşlı olan ya da askıya bol gelen kıyafetler dolabın içine düşerek kırışıyor. İşte sizlere askıların kıyafetleri daha iyi tutmasını sağlayacak yöntemler...


NTOs7_1530779489_7055.jpg


Askıları kadife gibi bir kumaşla kaplayarak kaymalarının önüne geçebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken kuvvetli bir yapıştırıcıyla askıları kaplamak.


2bHAl_1530859453_3151.PNG


Silikon yapısı gereği kaygan değildir. Bunun için askıların kollarına silikon tabancasıyla silikon yapıştırabilirsiniz. Böylelikle kıyafetlerin kayarak düşmesini önleyebilirsiniz.

9fbUn_1530779693_0691.jpeg


Askıların kollarına lastik geçirerek kayma probleminden kurtulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken çok basit. Birkaç lastiği askıların kollarına geçirin ve kıyafetlerinizi asın.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)