Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aş(k)ama – Aşkın Aşamaları

Muzik

askama-728x375.jpg


Öncelikle bir soru ile başlayalım “sizce en saf sevgi nedir ?Aşk nedir ? Gerçekte bu “kadın” dediğiniz insan nasıl biridir ?

Adem ile Havva’dan beri içgüdüsel olarak yaşadığımız bir dürtü, aşk. Kız arkadaşım fazla çikolata yemekle aynı etkiyi yarattığını savunuyor. Ama ben sanırım bu konuda daha duygusal düşünüyorum. Bana sorarsanız arayarak bulunacak bir şey değil, şahsen ben arayıp bulmadım. Size biraz anlatmam gerekirse biraz kaderci olun. Ben kaderci bir insan da kesinlikle değilim ama bu olayda sanırım önemli bir unsur.

Hislerden bahsedecek olursak ilk gördüğünüz anda duvara çarpmış gibi oluyorsunuz. Onunla konuşurken ses tonunuz değişiyor. Çünkü erkekler birilerinden hoşlandığında ses tonunu değiştirir, hareketleri değişir, kendine özen ve öz güven gelir.

askama.jpg


İlk aşama hedefi kendine kilitlemedir. İlginin size de başladığını anladığınız zaman flört sonrasında çıkma muhabbeti başlar. Artık bir kaç ay geçtikten sonra siz kendinizi salmaya başlarsınız, tıpkı evlilik gibi.Ve kendinize gelip kendi kimliğinizle sevgilinizin size katlanma süresi başlar. Eğer o size hala katlanabiliyorsa zaten olmuşsunuzdur.

İnişler çıkışlar tabi ki olur, ama siz iniş değil çıkış olmaya bakın. Küslükler, sorunları uzatma, mesafeler ya da tripler sizi yıldırmasın. Kızlar olgun olabilir bize göre ama biz kesinlikle birliktelik olgusunun kendisiyiz, biz bir şeyleri halletmezsek karşı taraf hiç halletmez.

Sevdiğinize daima ne olursa olsun yazın. Güzel sözler söyleyin, gününü aydınlatın çünkü o sizin hayatınızı aydınlatıyor zaten. Genç yaşım da sahip olduğum bu güzel duygudan dolayı kız arkadaşıma çok teşekkür ediyorum. Sizinle bir sonraki yazımda görüşmek üzere…
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)