Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Arkadaşları Tarafından Terörist Sanılarak Vurulan Asker Şehit Oldu

Muzik

Arkadaşları Tarafından Terörist Sanılarak Vurulan Asker Şehit Oldu
Giresun'da tuvalet ihtiyacını karşılamak için ormana giden bir asker, arkadaşları tarafından terörist sanılarak vuruldu. Hastaneye kaldırılan asker şehit oldu.

755x390-arkadaslari-tarafindan-terorist-sanilarak-vurulan-asker-sehit-oldu.jpgGiresun'un Doğankent ilçesi arazisinde, PKK'ya dönük operasyon yapan birlikteki bir asker, söylenene göre ormanlık alan içinde terörist zannedilerek zırhlı araçtan açılan ateş neticesinde ağır yaralandı. Hastaneye sevk edilen asker şehit oldu.

TERÖRİSTLERE YÖNELİK OPERASYONDA ASKER ORMANLIK ALANA GİRDİ

Olay gece saatlerinde Doğankent ilçe kırsalında cereyan etti. Terör örgütü PKK'ya dönük arama tarama faaliyeti yapan Giresun Jandarma Bölge Komutanlığı'na bağlı birlikteki bir asker, söylenene göre tuvalet ihtiyacı için ormanlık alana gitti.

ZIRHLI ARAÇ HAREKETLİLİK GÖRÜNCE ATEŞ ETTİ

Bu esnada askeri birliğin güvenliğini alan kobra tipi zırhlı araçtaki askerler ormanlık alanda hareketlilik gördü, bölgeyi ateş altına aldı.

SİLAH ARKADAŞLARI OLDUĞU ORTAYA ÇIKAN ASKER ŞEHİT OLDU

Olayda ormanlık bölgeye giden asker isabet eden kurşunlarla ağır yaralandı. Olayın görülmesi ardından hastaneye sevk edilen asker kurtarılamayarak şehit düştü.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)