Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Android ve İOS İÇİN EN İYİ MOBİL SOHBET UYGULAMASI HANGİSİ?

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

WhatsApp veya Telegram gibi popüler anlık mesajlaşma uygulamalarının yanı sıra , birçok kullanıcı hala bilinmeyen diğer insanlarla İnternet üzerinden konuşmalarına izin veren klasik uygulamaları aramaktadır. Son yıllarda, anonim sohbet platformları büyük bir popülerlik kazanmıştır, ancak hepsi kullanıcılara aynı anonimliği sunmazlar ve sohbetlerin gerçekten anonim olmasını istiyorsak, kullanıcılara bir dizi sunmak için platformlara ihtiyacımız var.
5967

sohbetlerini kendimiz hakkında bir bilgi vermeden gizli ve özel olarak kullanmamızı sağlayan gizlilik önlemlerinin
İnternette bulabileceğimiz sohbet uygulamalarının çoğu kullanıcı bilgilerini toplasa ve İnternette gizliliğimizi tehlikeye sokarak filtreleyebilse de, kesinlikle herhangi bir bilgiyi filtrelemeden anonimliğini garanti etmek için tasarlanmış birkaç sohbet platformu vardır. onlar hakkında.
Daha sonra, kullanıcıların gizliliğini ve gizliliğini korumak amacıyla tasarlanan
Android ve iOS için en iyi bilinen adsız sohbet platformlarını göreceğiz .

Android ve iOS için anonim sohbet uygulamaları

Android ve iOS’tan e bağlanmak ve diğer kişilerle anonim olarak iletişim kurmak için bilinen en iyi uygulamalardan biri Moco. Bu platform 100 milyondan fazla kişiye sahip ve hem İnternet üzerinden hem rastgele hem de bireysel sohbetlerde veya gruplarda bize yakın olan insanlarla tanışmamıza izin verecek şekilde tasarlandı. Bu platform bizden bağlanmak için herhangi bir kişisel bilgi istemiyor ve resmi uygulamaları aşağıdaki bağlantılardan indirebiliyoruz.

Teknoloji alanında en iyi ortamı sağlayan chat platformu arasında 1. Sırada yer alıyor.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)