Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Android Tv ve Hulu Tekrar Yayın Hayatına Başlıyor

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

2015 yılından beri gerekli güncellemeleri almayan Android TV, video hizmeti sunan bir platform olan Hulu‘nun yardımı ile bir toparlanma sürecine girdi. Yıllardır var olmasına rağmen istenen yerlere gelemeyen Android TV, dört farklı marka ile iş birliği içerisinde.

Android TV Hulu Live ile birleşti
Büyük bir revizyon hamlesine karar veren Hulu, Ağustos ayından itibaren Hulu + Live TV ile yeni bir kullanıcı arayüzünün aktif olacağını kendi blogundan duyurdu. Yeni arayüz, Android TV’yi barındıran çeşitli cihazlarda yer alacak. Peki, hangi markalar Hulu’nun desteklediği Android TV’yi tercih ederek hem Hulu ile hem de Android ile çalışacak?

Sony, NVIDIA SHIELD, Xiaomi Mi Box ve Hisense, bu yola çıkmaya karar verenler arasında yer alıyor. Bu güncellemeden önce birçok özellikten yoksun olan platform, Hulu ile birlikte küllerinden tekrar doğmak istiyor. Google’ın uygulama marketinde 5 puan üzerinden 2.5 puana sahip olan Android TV, göründüğü üzere, son şansını deniyor.
android tvHulu for Android TV uygulamasına erişmek için “ ” tıklayabilirsiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)