Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Android 11'le 117 Yeni Emoji Geliyor: İşte Tüm Emojiler

Katılım
2 Haz 2019
Mesajlar
3,417
Tepkime puanı
6,736
Puanları
113
Yaş
46
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Android 11'le birlikte emoji kitaplığına 117 yeni emojinin eklendiği tespit edildi. Bu emojilerin bir bölümü, kullanıcı talepleri üzerine tasarlanmış durumdayken bazıları ise hayatımıza şimdi giriyor. Ayrıca Google emoji ekibi, mevcut emojilerin de üzerinden geçmiş durumda.

Android ekosistemi şu sıralar, Google'ın geçtiğimiz günlerde dağıtmaya başladığı Android 11'in sunacağı yeniliklere odaklanmış durumda. Kullanıcılar, artık yavaş yavaş bu özelliklere sahip Android sürümlerine geçiş yapacaklar ancak merak edilen başka bir konu daha vardı. Bu konu, Android 11'le birlikte gelecek olan yeni emojilerdi. Yapılan son incelemeler, Androd 11'le 117 yeni emojinin geldiğini gösteriyor.
Google'ın emoji ekibi tarafından yapılan yeni emoji çalışmaları, Unicode Teknik Komisyonu tarafından da onaylanarak Android 11'e dahil edildi. Yani bir süre sonra Android 11 kullanmaya başlayacak olan tüm kullanıcılar, sizlerle az sonra paylaşacağımız yeni emojileri kullanmaya başlayacaklar. Peki Android 11'e eklenen 117 emoji arasında neler var?
İşte Android 11'le birlikte gelecek 117 yeni emojinin tamamı
66db11339e32df1a29dc15dab3423813378fe09b.jpg

Google emoji ekibinin çalışmalarına baktığımız zaman, bir süredir istenen ağlarken gülme emojisinin artık geldiğini görüyoruz. Ayrıca yine kullanıcı talepleri arasında yer alan el hareketi de Android 11'le birlikte kullanıcıların hizmetine sunulacak. Sadece bunlarla yetinmeyen geliştirici ekip, bebek emziren insan, yeni bir kalp, akciğer, ninja, damat ve gelin ve noel baba gibi emojiler de oluşturmuş durumdalar.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)