Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Anafen Dershaneleri

  • Konbuyu başlatan Mia
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 2:03

Mia

bayan
Katılım
26 Eyl 2016
Mesajlar
654
Tepkime puanı
15
Puanları
0
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

1994 yılında eğitim-öğretime başlayan, ancak sevgiyle öğretilenlerin kalıcı olacağı inancıyla yola çıkan Anafen Dershaneleri bilimsel kalıplara oturmuş eğitim anlayışı ile bugün Türkiye geneline yayılmış şubeleriyle eğitim-öğretim hizmeti vermektedir. Anafen Dershaneleri Fen Liseleri, Sosyal Bilimler Liseleri, Anadolu Liseleri, Anadolu Öğretmen Liseleri, tüm Anadolu Meslek Liseleri ve Özel Okullara hazırlıkta sürekli özgün uygulamaların, yeni ve farklı anlayışların öncüsüdür. Sevgiyle öğretilenlerin kalıcı olduğu anlayışıyla hareket eden genç, dinamik yönetici ve öğretmen kadrosu; eğitimi her türlü ticari kaygıdan uzak tutarak eğitim anlayışımıza ve eğitim dünyamıza renk katmaktadır.

Anafen Dershaneleri sınava hazırlanan öğrencileri, her yıl yaptığı Seviye Tespit Sınavı ile alır. Sınavlara hazırlanan öğrencilerine çok düzeyli bir çalışma ortamı sağlar. Anafen Dershaneleri sınavlara hazırlanmak isteyen öğrenciler için sınavları, ek dersleri, testleri, dergisi, veli ve öğrenci rehberliği ile kendine özgü ayrıcalıkları olan gerçek bir eğitim kurumudur. Anafen Dershaneleri Türkiye geneline yayılmış şubeleri ile hem kendi arasında hem de bir önceki yıl ile yarış hâlindedir.

Anafen Dershaneleri eğitimi her türlü maddi ve ticari anlayışın üstünde tutan, insanı ön plana çıkaran ve ona değer veren, öğrenci merkezli, severek öğretme prensibiyle hareket etmektedir. Öğrenci ve veli memnuniyetini her şeyin üstünde tutmakta, sosyal ve kültürel faaliyetlere yer vermekte ve daima en iyisini hedeflemektedir. Bu anlayışla hareket etmenin sonucu olarak kurulduğu yıllardan bu yana bireysel ve kitlesel başarılar elde etmiş ve elde ettiği Türkiye dereceleri ve özellikle kazandırma oranlarının yüksekliği ile öğrenci ve velilerinin haklı gururu olmuştur.

8. sınıf sonunda yapılan ve öğrencilerin büyük bir kısmının katıldığı Seviye Belirleme Sınavlarına (SBS) yönelik hazırlık programları ve okul başarısını artırmaya yönelik takviye kursları düzenleyen Anafen Dershaneleri, ilköğretim müfredatında ve Ortaöğretime Geçiş Sitemi'nde yapılan değişiklilere paralel olarak programını değiştirmiş ve yeni sisteme uygun hâle getirmiştir.

Anafen Dershaneleri 16 yılı aşkın birikimiyle eğitim sistemi uluslararası onay almış ve SBS alanında marka hâline gelen bir dershanedir.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular