Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Alttaki Üyeye Merak Ettiğini Sor Cevaplasın..

• Konbuyu başlatan Muzik
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:23

İtibar Puanı:

Hem olay hemde haber var. Olay olarak ABD'nin green card başvurularını açması ve benim buna başvurmam. Haber ise başvurumun pozitif değerlendirilmesi. :p

Giden midir terk eden yoksa kalan mı ? :D

Muzik

birak-gitsin-donerse-senindir_194994.jpg

Yasaklari cignemekten keyif aliyor musun ?

İtibar Puanı:

Anayasa kanunlarını çiğneyemiyorum tabi. Şu sıralar çiğneyebildiğim tek yasak dini yasaklar. Alkol sigara falan. :p

Hep gittiğin bir cafe var mı ?

Muzik

ls.jpg

İstanbul Tavsiye ederim kafa dinlemeye bire birdir :)

Bu güne kadar yaptığın en çılgınca şey ?

İtibar Puanı:

Çok varda en'ini seçemiyorum ki. 4 arkadaş tatile gitmiştik. Öğlen sıcağında rakının dibine vurup denize girmiştik. Ayı olan bir arkadaşımla beraber " yea nolcek boşver duşu flaan " deyip güneş alnında şezlonga uzanıp 3 saat uyumuştuk. Ormanın içinde kaldığımız çadırda sabaha kadar inlemiştik yanıktan. Taksi tutup Ayvalıkta hastane aramıştık. Daha doğrusu taksici şerefsiz dolandırmıştı 2 saat taksimetre fazla yazsın diye. Bu olayın üzerine hastaneye vardığımızda benim kimliğimi unuttuğumu farkettik. :D Yanlış anlamayın çadırda değil taaa 200 km. doğuda evimde unutmuştum. :D Bu yüzden muayene olamadım. Benim yerime ayı olan arkadaşım iğne olup yanık kremi reçetesi almıştı. Taksiciye olan güvensizliğimiz yüzünden o halde yaya olarak çadıra yürümüştük.

Bak yazarken bile tüylerim diken diken oldu. :p

Senin yaptığın en çılgınca şey nedir ?

Muzik

Bu güzeldi .d

Çemberlitaştaki sinemaya grup halinde gitmiştik filmden çıktık gidecez eve.Sinemanın çıkışında da normal merdiven ve yürüyen merdiven var 2 tane 1 tanesinden çıkıyorsun 1 metre yürüyorsun 2merdivenden çıkıyorsun neyse ben 1 merdivenden çıktım sonra 1.merdivenin duvar ile arasındaki boşluğundan aşağı doğru kaymaya başladım.O küçük aralıktan ben kayarken bizim grup merdivenin stop tuşuna basmasınlarmı görevli bir koşmaya başladı görseniz bendeki kaçışı hemen ordan zıplaya zıplaya kaydım merdivenleri çabucacık koştum bi baktım kapı kapandı sonra azarıda işittim :biggrin: Güvenlik bırakmıyor ben orda bayılma numarası yapıp olayı atlatmıştım o günden sonrada asla yürüyen merdivenin yanına yaklaşmadım :whistling:

Gerçekleştirdiğin en son hayalin ?

İtibar Puanı:

:D Ben acayip tırsıyom yürüyen merdivenlerden. AVMye gitmiyorum bu yüzden. :D

Canlı canlı ateş topu şeklinde meteor görmek istiyordum. 2 gece önce Perseid yağmurunu izledim. :) Sayısız meteor gördüm ve 3 tane mükemmel netlikte ve güzellikte büyük meteor yağışı gördüm. Hayalimdi gerçek oldu.

Spor yapıyor musun ?

Muzik

Düzenli değil sadece hafta sonları.

Senin hakkında kim en çok bilgiye sahiptir ?

İtibar Puanı:

Spesifik olarak biri yok. Herkes birşeyler bilir hakkımda ama kimse herşeyimi bilmez.

Hoşlanmadığın bir insandan onu kırmadan nasıl uzaklaşırsın ?

İtibar Puanı:

Dümdüz anlatırım. Damdan düşer gibi söylerim. " Soğuk duş etkisi yarattı " diye manşet atılır hani. Onu yaşatırım yani... Beceremem ben eveleyip gevelemeyi.

Düşündüğün gibi mi konuşuyorsun yoksa düşüncelerini süsleyerek mi konuşuyorsun ?

İtibar Puanı:

Kin tutarım ama affetmek için bahane arayanlardanım. Uzun sürmez yani.

90larda yapılan en sevdiğin şarkı nedir ?

İtibar Puanı:

Ne istersek sorabiliyormuyuz simdi..??

İtibar Puanı:

Himm... Ne Soracagimi bilemedim .dd

İtibar Puanı:

En mantıksız şey aylarca uzattığım gözüm gibi baktığım saçlarımı kestirip sarıya boyatmaktı :)

Kimsenin bilmesini istemediğin bir korkun var mı ? Varsa bizimle paylaşmak ister misin :D

İtibar Puanı:

herkesin bildiği bir korkum var.eklembacaklılar
orumcek-6.jpg

bilmediği ise
aldatılmak
aldatılsan affedermisin?

Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)