Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Alex Mica

Katılım
14 Eyl 2018
Mesajlar
2,971
Tepkime puanı
870
Puanları
113
Yaş
42
Konum
istanbuL
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Romen dans müziğinin yeni vahiy olarak birçok kişi tarafından kabul Alex Mica, Timisoara Ağustos 1991 25 doğdu. O sadece 9 yaşında iken sahneye ilk görünümü genç yetenekler yarışması, yapıldı. O yarı finale ulaşır nerede 2008 yılında "Burcu" bant ile birlikte, "Megastar" yarışmasına katılır. Bir yıl sonra o gerçekten "Doamna si Vagabondul" şarkısı george Hora ve Puya işbirliği ile, romanian müzik "select dünya" gelir. 2011 yılında o Hahaha Üretim gelenler ile çalışır ve "Kaydet" nin koro kaydeder.Sonraki büyük hit Allexino ve Starchild, artık herhangi bir sunum ihtiyacı ... başka bir şarkı çıktı kısa bir süre içinde Alex Mica, yazdığı ve oynadığı bir şarkı ile "Seniorita" dir, Dj Fabio Da Lera birlikte "Mi Corazon" .

Ama müzik dünyasında gerçek bir tekme "Dalinda" gelişiyle birlikte yapıldı, bir şarkı "1ArtistMusic" çatısı altında, Dony ve Kid ile birlikte yapılmalıdır. Dalinda, sadece bir ay içinde YouTube'da en fazla 2 milyon manzaralı, 2012 şut isabet biri gibi görünüyor.

Alex Mica YouTube'da "Dalinda" yayımlandıktan sonra sadece 1 hafta sonra bir konser için ilk istek alarak, yeni bir rekor.

Alex Mica şimdi Laurentiu Duta ve Dony tarafından kurulmuş bir1ArtistMusic sanatçı, rezervasyon ajansı ve etikettir.​
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)