Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Akciğer Kanseri Tedavisi

Katılım
4 Haz 2017
Mesajlar
10,838
Tepkime puanı
6,153
Puanları
113
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Dünyada her yıl yaklaşık 1 milyon kişinin yakalandığı akciğer kanseriyle modern tıp tedavisinin tamamlanmasında etkili olan alternatif tıp ile savaşmak mümkün.

Tedavi nasıl gerçekleşiyor:

Dünyada en sık görünen kanser türü olan akciğer kanseri, erken evrede teşhis edilirse (I -II ve kimi zaman III. evre) cerrahi müdahale ile tümörlü doku ve etrafından da bir miktar sağlam doku çıkarılıyor. Kimi zaman tüm bir akciğer lobu alınarak temizleniyor. Genel olarak ameliyatla tamamen çıkarıldığı ve çevresinde hiç bir kanserli dokunun kalmadığı durumlarda ise başka tedaviye gerek kalmıyor. Düzenli olarak kontrollere gitmeniz yeterli. Ancak yine de bazı hastalar, ameliyat sonrasında radyoterapi görebilir.

Cerrahi müdahale ile çıkarılamayan tümörlü dokular için (III. evre akciğer kanseri) radyoterapi ve kemoterapi uygulanır. Kemoterapinin yan etkilerinin olması nedeniyle, hastanın hayat kalitesini bozma durumu varsa hekim IV. evrede bu tedaviden yana olmayabilir.
Akciğer kanseri tedavisinin alternatif tıp dahilinde tamamen bitkisel özlerle tamamlanmasına yardımcı olabiliyoruz. Bu konuda destek verebilmemiz için, akciğer kanseri tedavisi süren hastanın son durumunu belirten raporların tarafımıza ulaştırılması gerekiyor. Uzman doktorlarımızın raporları incelemesi sonucunda hastanın bitkisel tedaviye uygun görülmesi halinde tarafınıza bilgi verilmekte ve tedavi süreci başlamaktadır.

 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular