Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aile sorunu

• Konbuyu başlatan Loq5
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:02

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Web sitesi
forum.mevsim.org

İtibar Puanı:

@Loq5 yaşınızı 19 olarak belirtmişsiniz, Aile'ler içi tartışmalar özelliklede anne baba arasındaki kavgalar başta olmak üzere çocuklar her zaman belirleyici rol oynmıştır. Annenizle sizin konuşup Aile kavramının önemi üzerinden konuşabilir yada biraz bekleyip eş'ler arasına girmeyip hatalarını anlamalarını sağlamak. Sana önerim şu olabilir asla psikolojini bozma yarın onlar barışır olan sizin psikolojinize olur bu yüzdende rahat olun her ailede tartışmalar olabilir

İtibar Puanı:

onların arasında sız kopru olucaksınız sızın davranısınız akıllıca adımlar atmanız onları tekrar barıstırır.
@Loq5 yaşınızı 19 olarak belirtmişsiniz, Aile'ler içi tartışmalar özelliklede anne baba arasındaki kavgalar başta olmak üzere çocuklar her zaman belirleyici rol oynmıştır. Annenizle sizin konuşup Aile kavramının önemi üzerinden konuşabilir yada biraz bekleyip eş'ler arasına girmeyip hatalarını anlamalarını sağlamak. Sana önerim şu olabilir asla psikolojini bozma yarın onlar barışır olan sizin psikolojinize olur bu yüzdende rahat olun her ailede tartışmalar olabilir
Simdide kahvaltıya katılmıyolar ne yapıcam ben 2 saattir kahvaltı hazırlıyorum ben yemicem diye söyleyip duruyorlar

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Web sitesi
forum.mevsim.org

İtibar Puanı:

kardeşim, aile içi sorun sıkıntını sosyal medya platformlarında dile getirmemeni tavsiye ederim daha fazla, düzeleceğini umuyorum biraz sabret

Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)