Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

A’dan Z’ye Yay Burcu

  • Konbuyu başlatan Mia
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 1:22

Mia

bayan
Katılım
26 Eyl 2016
Mesajlar
654
Tepkime puanı
15
Puanları
0
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

YAY

Son derece açık sözlülerdir! Öğretmekten çok hoşlanırlar. Yargı duyguları ön plandadır. Yüce ruhlu ve cömertlerdir. Yay burcu, Zodyak’ta dokuzuncu evde bulunur. Yönetici gezegeni olan Jüpiter, kişinin ruhsal yaşamını, öğrenimini, uzun yolculuklarını, kanuni işlerini, düşlerini, uzak ülkelerdeki durumunu etkiler. Dokuzuncu ev, din, felsefe, kanun ve kişisel eğitimi temsil eder. Uygarlığa yerleşen bütün kurumlarla bağımlı etkenleri de belirtir. Öğretim ve yayıncılık gibi kuşaklara aktarılan bilgiler ve kuramlar da bu evin kapsam ve etkisine girer. Dokuzuncu ev, düşleri, plancılığı, ders çalışmayı ve kişinin kendini kanıtlaması için yapacaklarını etkiler. Uzun yolculuklar, yabancı ülkeler, uzak akrabalar ve insana ders verme durumundaki kişilerle bağlantılarla da doğrudan ilgilidir. Dokuzuncu evdeki burcun ait olduğu grup ve buradaki gezegenler, kişinin öğrenim, yolculuklar, uzak ülkelerdeki yaşam ve uzaklardaki insanlarla iletişimi konusunda nelerle karşılaşacağını açıklar.

En belirgin duygusu

Suskun olan Yay’lar konuşmaktan pek hoşlanmazlar. Üne kavuşma duyguları vardır ve bu yönde hareket ederler.

Sevdiği mekân

Sergi, konser, tiyatro gibi aktivitelere de katılmak isterler. Oralarda huzur bulurlar. Bulundukları ortamın keyfini çıkartmak isterler.

Katlanamadıkları

Çok sıkılgandır ve her şeyi tadında bırakmak ister. Uzun ilişkilerden hazzetmezler. Onlara bir şeyi bir kere söylerseniz yeterli olur.

Alışveriş

Alışverişten hoşlanmazlar. Gezerken gözlerine takılan bir şey varsa, onu almayı tercih ederler.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular Forum Tarih
Mia Burçlar 0 462
Mia Burçlar 0 384
Mia Burçlar 0 365
Mia Burçlar 0 350

Benzer konular