Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

A’dan Z’ye Terazi Burcu

  • Konbuyu başlatan Mia
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 1:18

Mia

bayan
Katılım
26 Eyl 2016
Mesajlar
654
Tepkime puanı
15
Puanları
0
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

TERAZİ

Son derece dengelidir! Ölçülü davranmaya çalışırlar. Adalet duyguları çok gelişmiştir. Yalandan nefret ederler. İletişimleri iyidir. Terazi burcu, Zodyak’ta yedinci evde bulunur. Yönetici gezegeni olan Venüs, yabancılarla olan ilişkilerini, seçilecek eş tipi ve evliliği, ortakları, yakın dostları, dostlukları ve toplum yaşamını etkiler. Yedinci ev, kişinin evliliğini, dostluklarını, ortaklıklarını ve toplum hayatını belirler. Bu ev, başkaları ile tüm ikili ilişkileri, kişinin eylemlerini, bunlara karşı başkalarının tepkilerini de belirtir. Yedinci ev aynı zamanda seçilecek eşin tipini ve ortağın niteliğini tanımlar. Yedinci evin yönetici gezegeni Venüs olduğu gibi diğer bir güçlü gezegen de Satürn’dür.

Sevgileri güçlüdür! Bazen karamsar davransalar da bu karamsarlıkları sadece bir kaç dakika sürer.

Sevdiği mekân

Eğlenmeye bayılırlar! Kalabalık ve müzikli ortamlarda bulunmaktan hoşlanırlar. Maçlar ve açık hava konserleri, onlar için iyi bir eğlencedir.

Katlanamadıkları

Karşısındaki insanın yalan söylediğini anladığı andan itibaren, onunla ilişkisini keser. Çok kıskançtır! Eğer partnerinin çevresini tanımazsa, kıskançlık krizlerine girebilir.

Alışveriş

Kaliteyi severler ve alışverişte estetiğe çok önem verirler. Kombin etme yetenekleri gelişmiştir. Alacakları ürün dayanıklıysa, para onlar için önemli değildir.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular Forum Tarih
Mia Burçlar 0 446
Mia Burçlar 0 330
Mia Burçlar 0 360
Mia Burçlar 0 335

Benzer konular