Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

A’dan Z’ye Oğlak Burcu

  • Konbuyu başlatan Mia
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 1:18

Mia

bayan
Katılım
26 Eyl 2016
Mesajlar
654
Tepkime puanı
15
Puanları
0
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

OĞLAK

Oğlak’lar çok sabırlıdır! Amaçlarına disiplinli bir şekilde ulaşmak isterler. Kararı kesindir. Karar verdikten sonra başkalarına aldırış etmez. Oğlak burcu, Zodyak’ın onuncu evinde bulunur. Yönetici gezegeni olan Satürn, kişinin kariyerini, politik yaşamını, niteliklerini, yaşamda iniş ve çıkışlarını, tüm uğraşları ve meslek yaşamını etkiler. Onuncu ev, kişinin profesyonel kariyerini ve mesleki itibarını yönetir! Kişinin toplumdaki mevkiini, sorumluluklarını, mesleki ve toplumsal saygınlığını, kazanacağı onur veya kaybedeceği değerleri, kariyerini, politik ve işle ilgili güçlerle olan bağlantısını belirler. Onuncu evdeki burcun karakteri, buradaki gezegenler ve bakış açıları, kişinin toplumdaki yerini, kariyerini ve ilişkilerini ve de bunlarla ilgili koşulları etkiliyor.

En belirgin duygusu

Oğlak’lar konuşmayı çok sever! Kendisine bir fikir danışıldığında, hemen fikir verebilme özelliğine sahiptir ve anlattıkça anlatır.

Sevdiği mekân

Tanıdığı insanların bulunduğu aktivitelere katılmayı severler. Yemekli toplantılar, sanatsal konserler ve abartısız organizasyonlar onlara göredir.

Katlanamadıkları

Onları sıkmamaya çalışın. Çünkü Oğlak’lar sıkıntıya hiç gelemez. Rahatsız olabileceğini düşündüğü durumlar yüzünden sinirli davranır.

Alışveriş

Boş yere alışveriş yapmaktan hoşlanmazlar. Alışverişe çıkmadan önce gerekli olanların listesini yaparlar ve sistematik bir şekilde davranırlar.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular Forum Tarih
Mia Burçlar 0 353
Mia Burçlar 0 384
Mia Burçlar 0 365
Mia Burçlar 0 350

Benzer konular