Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

A’dan Z’ye Boğa Burcu

  • Konbuyu başlatan Mia
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 1:19

Mia

bayan
Katılım
26 Eyl 2016
Mesajlar
654
Tepkime puanı
15
Puanları
0
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

BOĞA

Sıcakkanlı ve ne istediğini iyi bilen!

İnatçı yapıları genelde kendilerine dert olur. Materyalisttirler ve günlük düzeni bozma korkusuyla yaşarlar. Boğa burcu, Zodyak’ta ikinci evde bulunur. Yönetici gezegeni olan Venüs, para, sahip olunacak mal, mülk, mali durum ve iş hayatını, ticari yetenekleri, güvenliği ve ekonomik sorunları tanımlar ve etkiler. İkinci evin şifresi, para ve maddedir! Bunlara bağımlı olan lüks, konfor, servet, gelir ve ticari yetenekler, kazanma becerisi ve değerlendirme ikinci evden etkilenir. İkinci evin yönetici gezegenleri Venüs ve Ay’dır. İkinci evde bulunan diğer gezegenler, kişinin parasal ve maddesel tüm yetenekleri ile ekonomik seçeneklerini belirler.

En belirgin duygusu

Hareketlilik onlara göre değildir. Alıngan bir yapıya sahiptirler. Önlerine serilen fırsatları, kuşkuyla karşılayabilirler. Enerjilerini kullanmayı pek sevmezler! Daima temkinli ve mantıklıdırlar. Maddiyata önem verdiklerinden, hissiyatları da hep güvende kalabilmek üzerinedir.

Sevdiği mekân

Grubu topraktır. Doğa ile bütünleşme, hislerini her zaman tetikler. Doğayı çok sevdikleri için orman yürüyüşüne ya da pikniğe gitmekten çok hoşlanırlar.

Katlanamadıkları

Özür dilemekten hiç hoşlanmazlar. Eğer bir hataları varsa ve gerçekten karşı tarafa haksızlık yapmışlarsa, ancak o zaman özür dileyebilirler.

Alışveriş

Mantıklı hareket ederler. Paraya önem veren Boğa’lar alışveriş yaparken yarını ve geleceklerini düşünürler. Tutumludurlar!
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular Forum Tarih
Mia Burçlar 0 463
Mia Burçlar 0 353
Mia Burçlar 0 384
Mia Burçlar 0 365

Benzer konular