Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

A’dan Z’ye Başak Burcu

  • Konbuyu başlatan Mia
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 1:38

Mia

bayan
Katılım
26 Eyl 2016
Mesajlar
654
Tepkime puanı
15
Puanları
0
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

BAŞAK

Son derece dikkatli olan Başak’lar detaycıdırlar! Titiz oluşlarıyla bilinen Başak’lar, tertipli ve alçak gönüllülerdir. Başak burcu, Zodyak’ta altıncı evde bulunur. Yönetici gezegeni olan Merkür, kafayı kullanma becerisini, çalışma yöntemlerini, kişisel çabaları, fiziksel ve duygusal sağlığı etkiler. Altıncı ev, işle ilgilidir ve yararlı sonuca ulaşmak için aklı kullanma yeteneğini gösterir. Bu evdeki gezegenler ve burada bulunan burcun karakteri ve oluşan bakış açıları, kişinin işine yaklaşım tarzını, metodunu, hizmetlerinin yorumunu, yararlı hedeflere ulaşmak için kafasını pratik ve olumlu biçimde kullanma yeteneklerini gösterir. Burçlar kuşağında Zodyak’ın ilk altı evi, kişisel bilgileri temsil eder! Yaşantının büyük bir kısmı, toplum içinde ve başka insanlarla temas içinde geçer. Bu nedenle bundan sonra gelen altı ev, daha çok toplum ilişkileri ile bağımlıdır. Kişinin yaşadığı topluma uyumunu, etkileşimini ve bunlara olan doğal tepkisini ortaya koyar.

En belirgin duygusu

Başak’lar duygularıyla değil, mantıklarıyla hareket etmeyi sever! Mantık çerçevesinde önemli gelmeyen hiç bir şey, hayatlarında yer almaz.

Sevdiği mekân

Ev sohbetlerini severler çünkü dostlarıyla vakit geçirmek isterler. Sinema ve konsere gitmekten hoşlanırlar. Abartısız mekânları tercih ederler.

Katlanamadıkları

Başak’lar her şeyi çok iyi hatırlar. Arkadaşlarının kendileri hakkındaki düşünceleri olumsuzsa, onları hayatlarından çıkartmayı bile göze alırlar. Eğer karşınızdaki insan Başak ise onun size söylediklerini unutmamaya çalışın.

Alışveriş

Detaya önem verirler. Alışverişten önce alacakları ürünü araştırırlar ve uygun fiyatlı ürünleri almayı tercih ederler.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular Forum Tarih
Mia Burçlar 0 446
Mia Burçlar 0 330
Mia Burçlar 0 360
Mia Burçlar 0 343

Benzer konular