Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

A’dan Z’ye Aslan Burcu

  • Konbuyu başlatan Mia
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 1:23

Mia

bayan
Katılım
26 Eyl 2016
Mesajlar
654
Tepkime puanı
15
Puanları
0
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

ASLAN

Aslan burcu cömerttir!

İleri görüşlü insanlardır. Kendilerini beğenirler ve ön planda olmaktan hoşlanırlar. Yaratıcılıkları gelişmiştir. Aslan burcu Zodyak’ta beşinci evde bulunur. Yönetici gezegeni olan Güneş, çocuklarını, eğlence ve zevk yaşamını, aşkları, tutkuları, sosyal etkinliklerini, alacağı riskleri ve atılacağı serüvenleri doğrudan etkiler. Beşinci ev, yaratıcılığı belirler!

Beşinci ev kişinin çocuklarını, tüm güzel sanatları, aşk ilişkilerini, sosyal çevresini, eğlence eğilimini, kumar ile olan ilişkisini ve maddi spekülasyonları yönetir. Bundan başka çocuklarının ilköğretim durumunu, spor çalışmalarını, yaratıcılık yönünden kişinin başarısını ve toplumda kabul edililirliğini gösterir. Beşinci ev başka bir deyişle dinamik gücümüzle yaşantımızda değiştireceğimiz tüm eylemlerin idare edildiği yerdir.

En belirgin duygusu

Aslan’lar neşelidir. Bulundukları ortamda etraflarına neşe saçarlar. Ön planda olmak için insanları kullanabilirler.

Sevdiği mekân

Aslan’lar pahalı mekânlarda bulunmaktan hoşlanırlar. Yurt dışında gezmeyi ve gece eğlencelerinde bulunmayı severler.

Katlanamadıkları

Aslan’lar kendilerine saygı duyulmamasından nefret eder! Onlar için saygı her şeyden önce gelir. Kendilerini dinlemeyen biriyle arkadaşlık kurmazlar.

Alışveriş

Alışveriş yaparken oldukça bonkör davranırlar. Her şeyi kolay kolay beğenmezler ve eğer bir alışverişte yanlarında arkadaşları varsa, onlara hesap ödetmezler.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular Forum Tarih
Mia Burçlar 0 463
Mia Burçlar 0 353
Mia Burçlar 0 384
Mia Burçlar 0 365

Benzer konular