Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

A’dan Z’ye Akrep Burcu

  • Konbuyu başlatan Mia
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 1:45

Mia

bayan
Katılım
26 Eyl 2016
Mesajlar
654
Tepkime puanı
15
Puanları
0
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

AKREP

Tutkulu insanlardır! Amaç sahibi olmak isterler. Hayal dünyaları geniştir. Kararları keskin ve kesindir. İçgüdüleri gelişmiştir. Akrep burcu, Zodyak’ın sekizinci evinde bulunur. Yönetici gezegenleri olan Mars ve Plüton, birleşik kazançlar, ortak evliliğe ait paralar, mistik deneyimler, kalıtımsal özellikler, miraslar, cinsellik, ölüm nedeni, bilinçaltı ve kişinin yararlarını doğrudan etkiler. Sekizinci ev, kişisel sahiplenmeyi temsil eden ikinci evin karşıtıdır! Dolayısıyla birleşik ve toplumsal kazançların yapıcısıdır. Burası, miras veya ortak çalışmaların ürünü olan gelirlerin de temsilcisidir. Sekizinci ev maddenin enerjiye dönüşmesi ile ilgili olduğundan, kişinin başka bir âleme göçmesi gibi olayların da belirleyicisidir. Fiziksel bedenin yok olmasının ardından, miras konusu ön plana çıkar. Bu oluşumun da yöneticisi bu evdir. Sekizinci evin yönetim yelpazesi içine cinsellik, ölüm ve yeniden yapılanma da girer. Cinsellik iki zıt kutbun birbiri ile buluşması ve kavuşum olduğundan dolayı, bu evin etkisi altındadır. Ölüm ve yeniden doğuş da birbirini etkileyen ve tamamlayan bir devinim olduğu için bu evin alanındadır. Sekizinci evin şifreleri cinsellik, ölüm, yeniden doğuş, miras, katılım ve birleşik kazançtır.

En belirgin duygusu

Bazı Akrep burçları karamsardır. Önlerine sunulan iyi fırsatları bile karamsarlıkları yüzünden kabul etmeyebilirler.

Sevdiği mekân

Gürültülü ortamları çok severler. Gece hayatlarından asla ödün vermeyen Akrep’ler, çekiciliklerini ortaya çıkaracakları yerleri tercih ederler.

Katlanamadıkları

Her şeyi kafalarına takarlar. Eğer Akrep erkeği size çiçek almışsa ve siz o çiçeği soldurmuşsanız, sizinle ilişkisini bitirebilir. Çünkü çiçek onlar için duyguları temsil eder.

Alışveriş

Alışverişe çıkmaktan hoşlanmazlar ama en büyük indirim takipçileridirler. Kimselerin görmediği detayları görürler.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular Forum Tarih
Mia Burçlar 0 449
Mia Burçlar 0 333
Mia Burçlar 0 348
Mia Burçlar 0 338

Benzer konular