Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Adam Gibi Adamlar Nereye Kayboldu ?

Muzik

kadin-erkek-cifti.jpg


Siz de iyi erkeklerin çoktan evlendikleri, geri kalanların ise sizinle olmamak için gayet geçerli sebepleri olduğunu düşündüğünüz döneme geldiniz mi? Geri kalanlar fazla hovarda, eşcinsel veya ruhsal bozukluğu olanlar, öyle değil mi? O zaman artık yavaş yavaş hayat yolunun ortalarına ulaştınız demektir.

Bu virajı döndüğünüzde karşınıza çıkan manzara pek hoşunuza gitmemiş olabilir; haklısınız! Zaten kimin hoşuna gidiyor ki? Bu zaman kadar okul yıllarından beri, ortada yeterince delikanlı vardı ve siz de iyi kötü, kendinizce aşklar yaşadınız. En azından hayatınızda talep edildiğiniz ve aşık olduğunuz süreçler vardı. Şimdi ne oldu?


Olan şu: Artık olgunlaşıyorsunuz! Zaman geçtikçe hayatın gerçekleri gelip bir bir önünüzde dikilmeye başladılar. Bugüne kadar neler yaptınız, nasıl bir yaşam yolu seçtiniz? Hayatınızdan memnun musunuz? Sizce doğru yerde mi duruyorsunuz?
Mükemmel erkek aslında yoktur!

Belki de artık Bay Mükemmel diye birinin olmadığını anlama zamanınız gelmiştir! Yoksa hala hayallerinizdeki o prensi mi bekliyorsunuz? İyi ama siz hangi masalın prensesi olduğunuza dönüp baktınız mı hiç?

Hepimiz mükemmel ve kusursuz olan o aşkı ve adamı arıyoruz ya hani; işte erkekler de o mükemmel ve kusursuz kadını arıyorlar, o yüzden sizin kapıyı hala çalan olmadı!


İlişkiler zor, öncelikle bunu kabul edin ve eğrisi doğrusu, ortalamada anlaşabileceğiniz bir insanla birlikte yaşamayı ve yaşlanmayı deneyin. Biliyorum hayalleriniz daha yüksek bir yerlerde ama Bay Mükemmeli bulmak ile sayısal lotoyu tutturmak aynı yüzde oranına sahipler. O yüzden konuyu fazla abartmayın!


Siz her hafta loto oynayarak şansınızı denemekte bir zarar görmeye bilirsiniz ancak her seferinde başka birini deneyerek ruhunuzu oldukça eskitirsiniz.Ayrıca zaman ilerledikçe gerçekten daha çok yalnızlık etrafınızı sarar. Yalnızlığınızla mutlu olabilen kadınlardan biriyseniz, elbette bu da güzel ama eğer Robinson gibi yaşamamız istenseydi, hayat kadın ve erkeklerden meydana gelmezdi.

Artık durup yeni bir kriter belirlemeniz gereken döneme gelmiş olabilirsiniz. Aslına bakarsanız, hiçbir şey belirlemeyin ve suyu akışına bırakın. Bakalım hayat size ne sürprizler getirecek? Her gelende kusur yerine, iyi özellikler yakalamaya çalışın yeter! Belki aradığınız o prens, kusurların tam da ortasında gizlidir…..

Candan Ünal // İlişki danışmanı
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular