Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

6 YAŞINDAKİ GÜNEY KORE'Lİ ÇOCUK YOUTUBER EURO MİLYARDERİ!

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Güney Kore'den altı yaşında bir YouTuber çocuk, Seul'de beş katlı bir apartman dairesini 6.4 milyon £ (9.4 milyar Güney Kore kazandı) satın aldı.

Halka açık bir emlak kayıt belgesine göre, Boram 3 Nisan'da Gangnam banliyösünde ailesiyle birlikte Boram Ailesi şirketi aracılığıyla satın aldı.

İki YouTube kanalından ayda 2.5 milyon £ kazanıyor - Boram Tube Vlog, 17.5 milyon aboneye, Boram Tube ToyReview ise 13.6 milyona daha sahip.


Kredi: YouTube


Her iki kanal da çocuklara yöneliktir, Vlog sayfası Boram'ın günlük hayatına bakar ve ToyReview - tahmin ettiğiniz gibi - oyuncakları inceler.

En popüler Koreli YouTubers'tan biri; videolarından biri 376 milyondan fazla kez izlendi.

Genç vlogger kliplerinin 'oyun ve eğlenceli bir çocuk oyun alanı videosu yaptığını ... günlük yaşamın sevimli ve ödüllendirici hatıralarını' söyledi.


En popüler kliplerinden biri 376 milyondan fazla izlemiş. Küçük bir Boram'a plastik bir oyuncak mutfak kullanarak hazır erişte hazırladığını ve ardından kamerayı aşağı bastırdığını görüyor.

Ancak genç kızın endişeleri var. Hayırseverliği Kurtarın Çocuklar, videoların bir kısmını, refahı ile ilgili endişeleriyle polise bildirdi. Videolardan bazılarının ailesinin cüzdanından çaldığını, yolda araba sürdüğünü, hatta birinin doğum yaptığını gösterdiğini gösterdi.

2017 yılında mahkemeye, Boram'ın anne babasının “çocukları zihinsel sıkıntıya sokabilecek durumlara sokarak finansal kar elde ederek finansal kar elde ettiklerini ve görüntüleri izleyen reşit olmayan izleyicileri olumsuz yönde etkilediğini” iddia ederek mahkemeye çıkardı. Kore Herald bildirdi.

Seul Aile Mahkemesi Boram'ın ebeveynlerine çocuk istismarı önlemek için tasarlanmış bir danışma kursunu tamamlamaları gerektiğini söyledi.

Boram'ın ailesi çocuk istismarı önlemek için bir kursa gönderildi.  Kredi: YouTube


Boram'ın ailesi çocuk istismarı önlemek için bir kursa gönderildi.

Çocuklarını YouTube videolarından finansal olarak kazanmak için kullanan görünüşte ebeveynler için endişeler artıyor.

Bir YouTube hesabının geçen yılki bir öyküsünün ortaya çıkmasının ardından , şimdi çocuk ihmali ile suçlanan iki ebeveyn tarafından üretilen tartışmalı videolarına dikkat çeken YouTube hesabının akışı, site tarafından kaldırıldı.

Maryland ebeveynleri Mike ve Heather Martin tarafından işletilen FamilyOFive hesabı (eski adı DaddyOFive), kendi çocuklarının zihinsel ve fiziksel suiistimalini 'şakalar' şeklinde gösteren videoların gönderilmesi nedeniyle öfkeye maruz kaldı. Sonuç olarak çocuklarının velayetini kaybettiler.

YouTube'dan bir açıklama şöyle: "Çocukları tehlikeye atan içerik bizim için kabul edilemez.. Sıkı politikalara sahip olduğumuzdan ve bunları agresif bir şekilde uyguladığımızdan emin olmak için çocuk güvenliği uzmanları ile birlikte yoğun bir şekilde çalıştık. tehlike altında, tüm kanallarını Hizmet Şartlarımız altında siliyoruz. "
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)