Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

5 Kasım İtibarıyla Windows Sürücü Güncellemeleri Manuel Olarak İndirilebilecek

Microsoft, 5 Kasım kasım itibarıyla otomatik sürücü güncellemelerinde değişikliğe giderek kullanıcılara manuel indirme imkanı sunacak.

Dünyanın en büyük yazılım şirketi olan Microsoft, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği bir duyuru ile en güncel işletim sistemi Windows 10’un otomatik sürücü güncelleme özelliğinde önemli bir değişiklik gerçekleştireceğini açıkladı.
Normal şartlarda Windows 10 kullanıcıları, bilgisayarlarına bir aygıt bağladıklarında, Windows Update’de söz konusu aygıt için bir sürücü bulunuyorsa bu sürücü, bilgisayara otomatik olarak yükleniyordu ve kullanıcıların bu konuda hiçbir kontrolü bulunmuyordu.
windowsmanuel.jpg

5 Kasım itibarıyla geçerli olacak değişiklikle birlikte kullanıcılar, sürücü güncellemelerini manuel olarak da indirebilecekler. Ayarlar>Güncelleme ve Güvenlik>Windows Güncelleme>İsteğe bağlı güncellemeleri görüntüle adımlarını izleyen kullanıcılar, sürücü güncellemelerini cihazlarına manuel olarak indirebilecekler.

Bununla birlikte, Windows Update var olan sürücü güncellemelerini otomatik olarak güncellemeye de devam edecek. Bilgisayarınıza takılı olan bir aygıt için üretici sürücü güncellemesi yayınladığı takdirde bu güncelleme, otomatik olarak indirilecek ve kurulacak.
 

Prenses

Çok güzel gülümsüyordu, sevmeden geçemedim.
smod
Katılım
8 Tem 2018
Mesajlar
1,848
Tepkime puanı
4,124
Puanları
113
Yaş
28
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

renkler cok güzelmiş :)
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)