Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

31 Mayıs 2021 Terazi Burcu ♎

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
uye
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,988
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:


Terazi Burcu Günlük Yorumu Aşk Falı


Bugün aşk hayatınızda işler yolunda gidiyor, ancak gerçekleşmesine izin verirseniz. Vermek ve almak için önce kollarınızı açmalısınız. Kollarınız doluysa, insanların size sarılması daha zor olacaktır. Kollarınızdakileri bırakın ve ihtiyacınız olan sevgiyi almak için serbest bırakın. Vermenin, almak kadar önemli olduğunu unutmayın, ve aynı şekilde tam tersi de.

Terazi Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer Falı

Belki de iş yerinizde olmayı hak ettiğiniz konumda olmadığınızı fark etmişsinizdir. Bugün bu konuda bir şeyler yapma konusuna bel bağlamış olsaydınız, çok büyük bir gerilim olabilirdi. Yetkili, üretken bir insansınız ve insanlar sizi daha yeni farketmeye başladılar. Görünüşe göre hiçbir şey sizi durduramaz, ancak başarınızı kıskanabilecek kişilere çok dikkat edin. Hızlı bir plana ihtiyacınız var

Terazi Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum & Para Falı

Bugün büyük egonuza dikkat edin. Her şeyde iyi olduğunuzu ve her konuda doğru yolda olduğunuzu düşünebilirsiniz. Fakat kendiniz hakkında bu kadar abartmayın. Eğer kendinizi diğerlerinden daha iyi görme tuzağına düşerseniz, Şu anda hayatınız biraz değişken olduğu için inatçı olmanız geçerli bir sebep değil.

Terazi Burcu Günlük Yorumu İyi Yaşam & Sağlık Falı

Sorularla dolu gözüküyorsun. Bazıları büyük, bazıları küçük. Tüm bildiğin ise bu soruların seni meşgul ediyor olduğu ve cevaplar da gelmek üzereymiş gibi görünmüyor. Kaygılanma. Günün sonu itibariyle hepsi değişecek. Geçtiğimiz günlerin anlamsız olduğunu düşündüğün bütün etkinlikleri bile birden anlamlı hale gelecek. Dünyan bir kez daha sakin ve düzenli olacak. Keyfini sür

-Alinti-
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular