Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

30 Mayıs 2021 Yengeç Burcu ♋

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
uye
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,988
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Yengeç Burcu Günlük Yorumu Aşk Falı

Sizi yavaşlatan duygusal bir sorun varsa, durumu düzeltmek için sağlıklı yollar bulduğunuzdan emin olun. Aşırı yeme veya içme bu sorunu çözmez. Bu, yalnızca zorluklarınızı maskeleyecek ve gelecekte daha kötü bir şekilde karşınıza çıkmalarını sağlayacak. Kendini bu sıkıntıdan çıkarmanın ve duruma yeni bir soluk katmanın zamanı geldi. Tüm dünyaya yetecek kadar çok sevginiz var.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer Falı

Aklınız keskin bir zekanın esiri olmuş gibi hissedebilir. Bu durum, her tarafta engellenmiş hissetmenizin bir sonucu olabilir. Aileniz sizi bir başkasına inanmak üzere yetiştirmişken, iş yerinizdekiler sizi başka bir şeye inanmaya zorlayabilir. Karşılaştığınız her durumda farklı bakış açıları kullanırken, bu durumun altında yatan gerçek kişiyi unutmuş olabilirsiniz. Artık işler zorlaşıyor ve bazı önemli kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. O keskin zekadan kaçmanın tek yolu gerçekler olacak.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum & Para Falı

Bugün ruhani ve fiziki konular hayatınızda ön plana çıkabilir. Kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade etmek için çok hevesli bulabilirsiniz. Ve içinizde bulduğunuz akıl sizi oldukça şaşırtabilir. Muhtemelen metafiziksel konuları tartışma amacıyla toplanan bir arkadaş buluşması dikkatinizi çekebilir. Açıkcası, görmezden gelmek de zor. Olayları akışına bırakın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu İyi Yaşam & Sağlık Falı

Duyguların ayın bu aşamasında oldukça etkileyici bir noktada olabilir ve iyi haber şu ki, genel sağlığın, zindeliğın ve egon, günün potansiyel olarak moral bozucu ruh halini algılamana yardımcı olacak bir güçte. Çok olumsuz olmamaya çalış. Sınırlı bir açıdan bakarak, daha başlamadan bile kendinizi geride tutmuş oluyorsun. Bu tuzağa düşme.


-Alinti-
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular