Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

30 Mayıs 2021 Oğlak Burcu ♑

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
uye
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,988
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Aşk Falı

Son zamanlarda bir öğrenme pistindesiniz, ilerlemek için fikir ve becerilerinizi geliştiriyorsunuz. Bugün tüm bu yeni bilgileri bir araya getirmeye başlayabilirsiniz. Belki de yeni becerilerinizi kullanmanızı sağlayacak bir işe başvurmak isteyeceksiniz. Eğer kalbinizin istediği şey buysa, kariyerinize farklı yön vermekten korkmayın. Çok fazla yeteneğiniz var ve kendinizi tek bir yolla sınırlamanıza gerek yok.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer Falı

Analitik bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Bir şeyleri ölçmek ve verileri düzenlemek isteyeceksiniz. Rakamlarla çalışırsan biriyseniz, gün boyunca rakamları kontrol edip, denklemleri hesaplarken kendinizi bulabilirsiniz. Veya çek defterinizi dengelemeye, kişisel bütçenizi düzenlemeye karar verebilirsiniz. Ayrıntılara daha fazla dikkat edersiniz ve her şeyin düzgün bir şekilde hesaplanmasını isteyeceksiniz. Sonuçlarınızı doğrulamak için hesap makinesini elinizin altında tutmak isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum & Para Falı

Bugün size becerikli olduğunuzu söyleyecek bir kadınla tanışma olasılığınız çok yüksek. Ne söylerse dinleyin. Asla bir şeylerde iyi olmadığınız veya 10 yıl çalışmadan bir şeyleri başaramayacağınız konusundaki düşüncleri kafanızdan atın. Siz doğanız gereği yeteneklisiniz. Övgüleri kabul edin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu İyi Yaşam & Sağlık Falı

Duyguların uç boyutlara ulaşacak. Sakin ve dengeli kalmalısın. Tutkulu doğan kendini bütünüyle gözler önüne serecek. Birisiyle sözel bir atışma yaşayabilirsin. Hislerini inciten bir aile üyesine da içini boşaltıp düşüncelerini açıklayabilirsin. Çığlığı basmadan önce bir daha düşün! Nefes almak için arada kendine molalar ver. Barışı sürdürebilmek önemli.

-Alinti-
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular